Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób przygotować się do ślubu? O jakich kwestiach pamiętać, żeby wszystko było idealnie

Marilyn Monroe zwykła mawiać, że perfekcjonizm jest nudny. Być może. Ale są w życiu każdego z nas takie ważne chwile, gdy chce się, żeby wszystko było idealne oraz zapięte na ostatni guzik. Do takich chwil należy z pewnością dzień ślubu.

www.vaiolett.pl/suknie-slubne
Narzeczeni nakreślają zatem własny masterplan. Decydując się na miejsce ślubu, dajmy na to Łódź ( jak zwykło się robić ślub powinien odbyć się w kościele, który mieści się w miejscu zamieszkania przyszłej żony), potem miejsce na wesele - narzeczeni powinni wybrać w jakim wnętrzu wolą mieć sale weselne oraz, czy powinny być duże, czy małe. Jak mówi logika mniejsze pomieszczenia nadają się na kameralne wesela, a duże gdy na uroczystość jest sproszona większa ilość gości, których przecież musimy gdzieś rozmieścić. Jest kościół, jest miejsce wesela, to jeszcze przydałby się zespół weselny. W tym celu warto dopytać jakieś znane nam małżeństwo, które niedawno miało ślub. Może na przykład oni polecą jakiś sprawdzony zespół muzyczny.

Można także zaczerpnąć informacji w sieci na czatach i sprawdzić recenzje internautów o danej grupie muzycznej. Z wyborem fotografa sprawa przedstawia się podobnie. Zostają jeszcze kreacje przyszłej żony czyli suknie ślubne oraz sukienki weselne, lecz również Pana Młodego, oraz dodatki. Rzecz jasna suknia - wszystko zależy od gustu Panny Młodej. Suknia do ślubu może być uszyta na wymiar przez dobrą krawcową, wypożyczona z wypożyczalni, zakupiona w butiku. Wyborów mamy parę, wszystko jest zależne od ilości gotówki. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu: Vaiolett. Podobnie jest z garniturem Pana Młodego.państwo młodzi
Napisał: Chris Photography(王權)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście kupuje się także dodatki do kreacji, przy tym Pan Młody pokrywa koszt obrączek (tak to przyjęło się w zwyczaju polskim). Trzeba dobrze nakreślić własny masterplan wesela, ponieważ wesele to wyjątkowe i niezapomniane przeżycie. Dobrze zapewnić sobie jedyne w sowim rodzaju wspomnienia na długi czas. Nie wystrzegajmy się perfekcyjnych przygotowań do tego dnia, ponieważ to takie jedynie wydarzenie w życiu, które będziemy wspominać do końca naszych dni. Dobrze jest zadbać o nawet ten mały detal, gdyż na to przecież zasługuje tak wyjątkowa uroczystość.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-08 14:15:48
Tagi: śluby, wesela, zespoły, pan młody