Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak zaaranżować łazienkę mieszkając we Wrocławiu, aby każdy domownik czy przybyły gość mógł się nią prawdziwie zachwycać?

Piękne mieszkanie to oczko w głowie niejednej pani domu. Jeżeli wnętrza są naprawdę pięknie i funkcjonalnie zagospodarowane, każdy członek rodziny czy gość, będzie czuł się w nich swojsko i komfortowo. Są natomiast takie miejsca w domu, które lubimy stosunkowo najbardziej, w szczególności jeśli są zaaranżowane naprawdę po królewsku.

Do takich należy m.in. łazienka. Jak zaaranżować łazienkę mieszkając we Wrocławiu, aby wszyscy domownicy czy przybyli goście mogli się nią naprawdę zachwycać?Rzecz jasna podstawą jest właściwe rozplanowanie przestrzeni i kupienie takich mebli i ozdób, by całość tworzyła piękną aranżacyjną kompozycję. Bardzo często łazienki (polecamy więcej dowiesz się na tej stronie) posiadają małe rozmiary, aczkolwiek nowoczesne rozwiązania aranżacyjne zapewniają zagospodarowanie także niewielkiej rozmiarowo przestrzeni. Jest to dość istotne, ponieważ często sadzimy, że w niedużym wnętrzu nie będziemy mogli zastosować tych elementów aranżacji, które podobają nam się najbardziej. Za przykład mogą służyć chociażby wanny. Wrocław jest miastem, w jakim bez problemów znajdziemy sklepy z tego typu wyposażeniem wnętrz, tak, aby idealnie współgrały z wyglądem naszej łazienki.

wanna wolnostojąca
Napisał: Sealskin
Na podstawie: Coram Poland Sp. z o.o.
Wanna nie musi być tym elementem, którego powinniśmy się zawsze pozbyć jeśli mamy niewielką łazienkę. Wręcz projektanci wnętrz coraz częściej odchodzą od montowania kabin prysznicowych, które nierzadko zajmują nie mniej miejsca. Wszystko zależy oczywiście od modelu, jednak tak jak można wyszukać małe kabiny prysznicowe, tak też można dostać mniejsze, ale znacznie praktyczniejsze wanny. Z czym wiąże się ta praktyczność? W wannie równie dobrze można przygotować prysznic, jak i przyjemną kąpiel czy podłączyć hydromasaż. Pod prysznicem nie ma jak wylegiwać się w ciepłej wodzie pod przyjemnie pachnącą pianą. To jest właśnie przewaga wanny, której nie da się ominąć. Współczesne wanny nie tylko są funkcjonalne, ale też wspaniale się prezentują.

Zwłaszcza wolnostojące modele, z pięknie zdobionymi nóżkami, czy o nietuzinkowym kształcie będą prezentować się w naszej łazience naprawdę atrakcyjnie. Dlatego warto przejrzeć najnowsze katalogi z tego typu wyposażeniem łazienki, jak np. na cermag.com.pl i zakupić model, który wyjątkowo przypadnie nam do gustu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-24 10:50:39
Tagi: meble, prysznic, hydromasaż, łazienka