Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Stylistka- kobieta, która może nam pomóc znaleźć swój styl i nauczy nas w jaki sposób dobierać ubrania, aby wyglądać świetnie

Znalezienie swojego stylu to niekiedy bardzo długa droga. W galeriach handlowych jest mnóstwo ubrań tudzież dodatków, moda sugeruje nam jeszcze inne rozwiązania. Gdy nie wiemy jak się ubrać, warto skorzystać z usług stylistki.

po zakupach ze stylistką
Napisał: Trang Angels
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby, które pomogą nam w wybraniu ubrań oraz znalezieniu odpowiedniego stylu najprościej jest odnaleźć w sieci. Działa wiele prywatnych stron kobiet, które oferują ze swojej strony zakupy ze stylistką. Poznań bądź Warszawa będą dobrymi miastami, żeby znaleźć wykwalifikowane specjalistki od ubioru. Gdy odnajdziemy już odpowiednią osobę, możemy zdecydować się na oferowane usługi. Czasami jest to analiza kolorystyczna razem z zakupami, czasami jednak spotkanie odbywa się początkowo na rozmowie na temat naszych oczekiwań, a później na zakupach. Kupowanie odzieży często trwa wiele godzin, stylistka (np. www.twojapesa.pl/) przeznacza cały dzień na pomaganie nam, można jednak zredukować ten czas do paru godzin. Ustalamy też budżet, w zależności od naszych możliwości pieniężnych. Pozostałe akcesoria, które będą doskonale się sprawdzały w naszej garderobie otrzymamy spisane na liście.modna kobieta
Napisał: Will Fisher
Na podstawie: http://www.flickr.com
Moda bywa świsną wskazówką a także często proponuje bardzo interesujące rozwiązania, jednak nie zawsze popularny fason albo kolor będzie pasował do naszej figury lub urody. Warto wybrać usługi wraz z analizą kolorystyczną, jeżeli decydujemy się na zakupy ze stylistką. Poznań to miasto, w którym odnajdziemy doświadczone kolorystki, które pomogą nam w dobraniu kolorów i ubrań. Dowiemy się w których kolorach jest nam najładniej, które idealnie współgrają z kolorem naszej skóry tudzież włosami. Później będziemy wiedziały których\jakiego typu kolorów należy unikać, aby nie wyglądać na przygnębione bądź zmęczone. Wybranie odpowiedniego fasonu może sprawić, że nasza sylwetka zawsze będzie wyglądała atrakcyjnie, ponieważ podkreślimy to, co jest w nas najładniejsze, posiadane atuty, które ma każda kobieta.

Usługi stylistki (np. Basi Józefiak - stylistki) to nie tylko zakupy, ale również wiele nauki na temat doboru stroju. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, iż zmieniając przykładowo kolor włosów możemy zupełnie inaczej wyglądać w ulubionym ubraniu. Porady stylistki mogą być bardzo pomocne w wielu sytuacjach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-12 10:08:28
Tagi: kobieta, włosy, zakupy, porady, analiza