Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zastosowanie stolika rtv i sofy do wystroju wnętrz

Aranżacja salonu to niełatwa kwestia. Przede wszystkim ma być komfortowy i wygodny, bowiem jest miejscem, gdzie podejmujemy gości, i sami spędzamy tam wiele czasu. Przy urządzaniu salonu należy wziąć pod uwagę wielkość salonu.

Salon jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu.Zmęczeni po pracy potrzebujemy się zrelaksować, odprężyć się. Toteż ważne jest, aby umeblowania w salonie odpowiadały nam zarówno pod względem ergonomiczności i wygody, jak też stylistyki. Stoliki TV, także sofy, winny być również wygodne i łatwe w utrzymaniu schludności. Aranżowanie salonu najlepiej rozpocząć od sofy, zobacz: http://www.wajnert.pl/produkty/sofy-bez-funkcji-spania.

Perfekcyjnym wyjściem jest kombinacja ergonomiczności z odpowiadającą nam stylistyką.sofa tapicerowana
Napisał: PoshSurfside.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Musimy skoncentrować się na tym, czego oczekujemy. Wybierając jasną sofę wskazane jest pamiętać, że bywa ona skłonna do zabrudzeń, toteż zwróćmy uwagę na obicie. Pokrycie sofy odgrywa ważną funkcję. Najlepiej, jak jest wykonana z tkaniny odpornej na zabrudzenia i plamy. Wygodnym wybiegiem jest także sofa ze zdejmowanymi pokrowcami, które można wyprać w pralce, albo dać do pralni chemicznej. Najpopularniejszymi obiciami mebli do salonu jest skóra naturalna i skóra ekologiczna.Sofy (witryna w tym temacie) modułowe są funkcjonalne, optycznie atrakcyjne i zezwalają swobodę w sposobie ich postawienia. Moduły jest możliwość stosować jako wolno stojące umeblowanie, bądź scalić je w zestawy, tworząc ciekawą i zgraną całość. Części bardzo często występują w różnych tonacjach i wersjach kolorystycznych, co bez wątpienia spodoba się osobom wrażliwym na stylistykę wnętrza i doceniających niezwykłą aranżację salonu.

Decydując się na umeblowanie modułowe, z pewnością nie powinno się martwić się o asortyment.sofa
Napisał: Jackie ModernMiami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sofa z regulowanymi zagłówkami, zróżnicowane kształty, różnorodny wybór modułów, lub też kolorystyka i linia kształtu, zadowolą niejednego sympatyka śmiałych rozstrzygnięć. Kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę przy zakupie sofy do salonu, jest jej wymiar. Znaczny zestaw wypoczynkowy na pewno będzie służył wypoczynkowi. Powinno się jednak mieć na uwadze by wokół była wystarczająca ilość miejsca, umożliwiająca na swobodne poruszanie się, bądź postawienie stolika rtv.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-17 14:02:06
Tagi: wnętrze, relaks, salon, skóra, moduł, miejsce, swoboda, odporny