Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

December 2015

W jakich miejscach kupować efektowną a także oryginalną biżuterię w atrakcyjnych cenach?- hurtownie oraz niewielkie sklepy

bizuteria srebrna
Napisał: Kate&Kate
Na podstawie: Kate&Kate
Każda kobieta uwielbia piękną biżuterię. Nierzadko jednak ceny tego rodzaju dodatków są bardzo wysokie. Są jednak miejsca, w których możemy znaleźć oryginale tudzież stosunkowo niedrogie części biżuterii, które zachwycą każdego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 14:09:37
Tagi: pierścionek, wisiorek, piercing, oryginalna biżuteria

Alarmy i kamery – a więc jakimi metodami możemy zabezpieczyć siebie i własny majątek

system alarmowy
Jeżeli zależy nam na tym, by nasz dom i rodzina były rzeczywiście bezpieczne powinniśmy skorzystać z tego typu rozwiązania jak monitoring wizyjny. Jest to dobry sposób na niwelowanie przestępstw na poszczególnym terenie i skuteczny środek zapobiegawczy. Oczywiście obecnie, jeśli zamierzamy naprawdę jak najlepiej zabezpieczyć nasz dom mamy w tym wypadku o wiele więcej sposobności niż kiedyś. Wszystko rozwojowi techniki i technicznych nowinek w tym zakresie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 10:56:39
Tagi: dom, monitoring, technika, rozwiązania, metody

Jeśli nie stać nas na posiadanie swojego lokum, to co możemy zrobić? Są różnorakie opcje, jaka okaże się dla ciebie najlepsza?

mieszkania
Napisał: Reinhold Polska
Pośród różnych istotnych spraw w naszym życiu własne mieszkanie jest na szczycie naszej listy potrzeb. Możemy się obejść bez samochodu oraz ciekawej pracy, lecz ciężko żyć, gdy nie ma mieszkania. To okazuje się być najważniejsza kwestia, bez niej trudno mówić o ułożeniu sobie życia. Obecnie bardzo dużo osób nie ma swojego mieszkania, dlatego musi wynajmować lub pomieszkiwać z rodzicami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 10:48:39
Tagi: mieszkanie, praca

Gdzie dobrze jest kupować odzież? Które miejsca są do tego odpowiednie? W których miejscach możemy dużo zaoszczędzić?

ubrania
Napisał: Thomas Galvez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często pojawia się pytanie, w jakich miejscach najlepiej robić zakupy, tym bardziej gdy są to ubrania. To bardzo istotne, ponieważ ceny mogą się w dużym stopniu różnić, a przecież nikt z nas nie lubi przepłacać. To również istotne z wielu innych powodów, na przykład, jak mamy liczną rodzinę, to temat ubioru i możliwość oszczędzenia na tym sprawia, że staramy się znaleźć najlepsze miejsce. Do wyboru mamy tak naprawdę zakupy tradycyjne oraz przez internet. Chociaż te pierwsze są całkiem popularne, to jednak te drugie stają się coraz częściej wybierane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 13:58:39
Tagi: ubrania, pieniądze, zakupy, cena

Jakie wybrać meble do biura? - zobacz, co jest obecnie trendy

krzesło
Napisał: Dziedzic
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA/fotel_flora_firmy_dziedzic.jpg
Zaaranżowanie firmowego biura związane jest zwykle z stosunkowo dużymi wydatkami, jednakże można je dosyć skutecznie zmniejszyć. W znacznym stopniu na koszty wpływać będą elementy wyposażenia, które postanowimy nabyć. Pomijamy tu techniczne sprzęty, jakie w dużej mierze wynikają ze specyfiki prowadzonej działalności, a skupiamy się na meblach. Jakie meble najlepiej sprawdzą się w firmowym biurze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 10:09:40
Tagi: biuro, Wyposażenie, PRacownik

Buty damskie venezia idealnie spiszą się na każdą okazję

zakupy w sieci
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze dobrana odzież jest niezwykle ważna
Im dokładniej wybierzemy do siebie jakieś rzeczy, tym lepiej będziemy się w nich czuli. Dlatego właśnie trzeba szukać właściwej odzieży, takiej w której będziemy się dobrze czuć oraz która będzie do nas pasować wspaniale. Gdy taką znajdziemy, to może się okazać, że będziemy chodzić w rzeczach jedynie konkretnej marki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-18 15:44:46
Tagi: kobieta, moda, odzież, ubrania

Cyklinowanie parkietu sposobem na dobrze wyglądające pomieszczenie

Drewniany parkiet
Napisał: Erich Ferdinand
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sposobów na wykończenie podłogi wskazać można mnóstwo. Jednym z nich jest ułożenie parkietu. Ostateczne wykończenie parkietu wymaga jego wycyklinowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-15 14:29:47
Tagi: podłoga, renowacja, cyklinowanie, układanie parkietu, renowacja starej podłogi

Oryginalne schody drewniane w własnym domu.

Schody z drewna
Napisał: charlotte henard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dziś w naszych domach potrzeba nam trwałych i ładnych rozwiązań. Nie cieszymy się połowicznymi rozwiązaniami. Dawniej może i musieliśmy wybrać pomiędzy funkcjonalnością a pięknym wyglądem, dziś już nie trzeba dokonywać takiego wyboru. Na szczęście można połączyć te dwie najważniejsze kwestie. W dodatku możemy postawić na egzotyczne rozwiązania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-11 15:38:04
Tagi: schody, drewno, drewno egzotyczne

Idealny przepis na zmianę wystroju nowoczesnego lokalu

obrazy
Na podstawie: http://pixabay.com
Wiele osób myśli o tym, aby zmienić aktualny wystrój pomieszczenia, stawiając na niebanalne dekoracje wnętrz. Czasami wystarczy po prostu postawić w danym pomieszczeniu atrakcyjny drobiazg, który będzie oddziaływał na prezencję całego pomieszczenia. Wymarzoną propozycją mogą okazać się dzieła sztuki, sprawdzając się nie tylko w klasycznych, ale i w nowatorskich lokalach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-09 10:26:51
Tagi: dzieło sztuki, propozycje malarskie, znawca sztuki

Kobiety uwielbiają diamenty

jubiler
Napisał: MAURO CATEB
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy kupić wspaniałą biżuterię musimy jej poszukać. Oczywiście można wybrać się do sklepu w galerii handlowej i tam wyszukać śliczne kolczyki albo śliczną bransoletkę. Jeżeli jednak chcemy czegoś wyjątkowego, to warto zacząć szukać w innych miejscach. Interesującą opcją będzie hurtownia jubilerska. W hurtowni znajdziemy bardzo wiele wspaniałych biżuteryjnych ozdób, których nie zobaczymy za często. Można dzięki temu kupić tak poobrabiane kamienie szlachetne jak tylko nam się będzie podobało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-08 12:36:51
Tagi: biżuteria, jubiler, hurtownia

Producent regałów metalowych powie co będzie niezbędne

regały w magazynie
Napisał: Gareth Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producent regałów metalowych oferuje nam wielki wybór

Dość często mamy szansę się spotykać z metalowymi regałami w przeróżnych miejscach. Nierzadko będą one wykorzystywane w marketach, ale tak samo często można je dostrzec w przeróżnych magazynach czy piwnicach, a to przez to, że będą one nieprawdopodobnie wytrzymałe, pojemne i praktycznie możemy je rozbudowywać w różny sposób. To właśnie powoduje, że producent regałów metalowych stara się przewidywać oczekiwania swoich kontrahentów i robić wszystko, by okazali się być oni zadowoleni z jego oferty. Stąd mamy szansę się spotkać z regałami niskimi, długimi, mocnymi, takimi które się łatwo zwija oraz rozkłada, lecz także z takimi, które będą zainstalowane tak, że już nie da się ich rozbudowywać Najistotniejsze będzie to, by zaznaczyć co okazuje się być nam konieczne i co będziemy stawiali na takie regały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-04 16:37:55
Tagi: meble, magazyn, wielkość

Nie lubisz sprzątać? Już w tym momencie poszukaj osoby, która zrobi to za Ciebie!

Kobieta sprzątająca
Napisał: Power System
Na podstawie: http://www.powersystem24.pl/
Nie znosisz sprzątać? Prawdziwą męczarnią jest dla Ciebie zamiatanie, wycieranie kurzy oraz czyszczenie posadzek? Jak najszybciej sprawdź, co jesteś w stanie zrobić, by sobie ulżyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-04 11:32:54
Tagi: czyszczenie, odkurzanie, porządki, mycie, zamiatanie

Budowa domów – podstawą jest analityczne podejście

budowa
Na podstawie: pixabay
Prawdą jest, że tematyka jaką jest budowa domów interesuje wiele osób, zarówno tych, którzy już mają odpowiednio przygotowany budżet na ten cel, jak i tych, którzy dopiero planują zabiegać o kredyt mieszkaniowy, żeby móc sfinansować tego rodzaju przedsięwzięcie. Nie ma też wątpliwości, że do tematu powinniśmy podejść bardzo rozważnie i jak najlepiej wszystko zaplanować, choć, jak się okazuje – w rzeczywistości wiele możemy zdziałać nawet bez rozbudowanych planów, mając po prostu wystarczającą ilość funduszy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-03 15:04:55
Tagi: dom, firma, usługi, fundusze

Garderoba- świetne rozwiązanie dla każdego na porządkowanie naszych ubrań

garderoba
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z pewnością nie jedna z pań pragnie posiadać w swoim domu garderobę. Budowanie dużego domu jest wspaniała okazją do tego, żeby jedno z wnętrz wykorzystać właśnie do tego celu. Dzięki dobrej organizacji garderoby będziemy mogli zapanować nad posiadany mi ubraniami.Zorganizowanie odrębnego pomieszczenia na garderobę może być ciężkim zadaniem kiedy nasze wnętrze nie ma regularnych kształtów albo jest zbyt małe. Wygodna garderoba to taka, w której jest wystarczająco miejsca, żeby móc się na przykład obrócić, przebrać albo włożyć buty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 18:45:56
Tagi: dom, ubrania, szafy, przechowywanie, przestrzeń