Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

December 2015

W jakich miejscach kupować efektowną a także oryginalną biżuterię w atrakcyjnych cenach?- hurtownie oraz niewielkie sklepy

bizuteria srebrna
Napisał: Kate&Kate
Na podstawie: Kate&Kate
Każda kobieta uwielbia piękną biżuterię. Nierzadko jednak ceny tego rodzaju dodatków są bardzo wysokie. Bywają jednak miejsca, w których można znaleźć oryginale oraz dosyć niedrogie elementy biżuterii, które mogą zachwycić każdego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 14:09:37
Tagi: pierścionek, wisiorek, piercing, oryginalna biżuteria

Alarmy i kamery – a więc jakimi metodami możemy zabezpieczyć siebie i własny majątek

system alarmowy
Jeśli zależy nam na tym, by nasz dom i rodzina były zawsze bezpieczne najlepiej skorzystać z tego typu rozwiązania jak monitoring wizyjny. Jest to skuteczny sposób na niwelowanie przestępstw na wybranym terenie i najlepszy środek zapobiegawczy. Rzecz jasna dzisiaj, jeżeli zamierzamy naprawdę odpowiednio zabezpieczyć naszą posiadłość mamy jeśli o to chodzi zdecydowanie więcej sposobności niż niegdyś. Wszystko za sprawą rozwoju techniki i najnowszych nowinek z tego zakresu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 10:56:39
Tagi: dom, monitoring, technika, rozwiązania, metody

Jeśli nie stać nas na posiadanie swojego lokum, to co możemy zrobić? Są różnorakie opcje, jaka okaże się dla ciebie najlepsza?

mieszkania
Napisał: Reinhold Polska
Spośród różnych ważnych spraw w naszym życiu własne lokum jest jedną z najważniejszych. Możemy nie mieć samochodu oraz wymarzonej pracy, ale ciężko żyć, gdy nie mamy mieszkania. To jest najważniejsza kwestia, bez tego trudno mówić o ułożeniu sobie życia. Dzisiaj sporo ludzi nie ma swojego lokum, dlatego musi płacić za wynajem albo pomieszkiwać z rodzicami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-31 10:48:39
Tagi: mieszkanie, praca

Gdzie dobrze jest kupować odzież? Które miejsca są do tego odpowiednie? W których miejscach możemy dużo zaoszczędzić?

ubrania
Napisał: Thomas Galvez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często nasuwa się pytanie, w jakich miejscach dobrze jest robić zakupy, tym bardziej gdy mowa o ubraniach. To bardzo istotne, bo ceny mogą się w dużym stopniu różnić, a przecież nikt z nas nie lubi wydawać więcej niż musi. To również ważne z paru innych powodów, między innymi, gdy mamy liczną rodzinę, to temat ubioru oraz możliwość oszczędzenia na tym powoduje, że staramy się znaleźć najlepsze miejsce. Do wyboru mamy tak naprawdę zakupy tradycyjne i internetowe. Choć te pierwsze są bardzo popularne, to jednakże te drugie stają się z dnia na dzień częściej wybierane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 13:58:39
Tagi: ubrania, pieniądze, zakupy, cena

Jakie wybrać meble do biura? - zobacz, co jest obecnie trendy

krzesło
Napisał: Dziedzic
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA/fotel_flora_firmy_dziedzic.jpg
Urządzenie firmowego biura wiąże się zwykle z dosyć wysokimi wydatkami, lecz można je stosunkowo skutecznie zmniejszyć. W znacznym stopniu na koszty wpływać będą elementy wyposażenia, jakie postanowimy nabyć. Pomijamy tu techniczne sprzęty, które w znacznym stopniu wynikają ze specyfiki prowadzonej działalności, a koncentrujemy się na meblach. Jakie meble najlepiej sprawdzą się w firmowym biurze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 10:09:40
Tagi: biuro, Wyposażenie, PRacownik

Buty damskie venezia idealnie spiszą się na każdą okazję

zakupy w sieci
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trzeba szukać idealnej odzieży
Im dokładniej wybierzemy do siebie jakieś rzeczy, tym lepiej będziemy się w nich czuli. Przez to właśnie warto szukać odpowiedniej odzieży, takiej w której będziemy się dobrze czuć i która będzie do nas pasować wspaniale. Jeśli taką znajdziemy, to ma szansę się okazać, że będziemy chodzić w rzeczach jedynie jednej marki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-18 15:44:46
Tagi: kobieta, moda, odzież, ubrania

Cyklinowanie parkietu sposobem na dobrze wyglądające pomieszczenie

Drewniany parkiet
Napisał: Erich Ferdinand
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sposobów wykończenia podłogi jest bardzo wiele. Wśród nich znajduje się ułożenie parkietu. Definitywne wykończenie parkietu wymaga jego wycyklinowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-15 14:29:47
Tagi: podłoga, renowacja, cyklinowanie, układanie parkietu, renowacja starej podłogi

Oryginalne schody drewniane w własnym domu.

Schody z drewna
Napisał: charlotte henard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie w naszych domach potrzeba nam trwałych i dobrze wyglądających rozwiązań. Nie zadowalamy się połowicznymi opcjami. Kiedyś może i należało wybrać pomiędzy funkcjonalnością a pięknym wyglądem, dziś już nie trzeba dokonywać takiego wyboru. Na szczęście można połączyć te dwie najważniejsze kwestie. W dodatku można postawić na egzotyczne rozwiązania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-11 15:38:04
Tagi: schody, drewno, drewno egzotyczne

Idealny przepis na zmianę wystroju nowoczesnego lokalu

obrazy
Na podstawie: http://pixabay.com
Sporo osób myśli o tym, aby zmienić konkretny wystrój pomieszczenia, sięgając po niebanalne dekoracje wnętrz. Nierzadko wystarczy jedynie postawić w pokoju wspaniały drobiazg, który będzie działał na prezencję całego wnętrza. Wymarzoną propozycją mogą stać się dzieła malarskie, sprawdzając się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-09 10:26:51
Tagi: dzieło sztuki, propozycje malarskie, znawca sztuki

Kobiety uwielbiają diamenty

jubiler
Napisał: MAURO CATEB
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy chcemy kupić piękną biżuterię trzeba jej poszukać. Oczywiście możemy pójść do sklepu w galerii handlowej i tam znaleźć piękne kolczyki lub ładną bransoletkę. Jeśli jednak zależy nam na czymś wyjątkowym, to powinniśmy zacząć szukać w innych miejscach. Bardzo dobrą opcją okaże się hurtownia jubilerska. W hurtowni znajdziemy bardzo wiele wspaniałych biżuteryjnych wyrobów, których nie zobaczymy zbyt często. Możemy dzięki temu wybrać tak poobrabiane kamienie szlachetne jak tylko nam się będzie podobało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-08 12:36:51
Tagi: biżuteria, jubiler, hurtownia

Producent regałów metalowych powie co będzie niezbędne

regały w magazynie
Napisał: Gareth Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producent regałów metalowych zaznaczy co musimy mieć

Dosyć często możemy się spotkać z metalowymi regałami w różnorakich przestrzeniach. Przeważnie są one stosowane w marketach, lecz równie często możemy je dostrzec w różnych magazynach albo piwnicach, a to z tego powodu, że są one nieprawdopodobnie mocne, pojemne i właściwie możemy je rozbudowywać w różny sposób. To właśnie sprawia, że producent regałów metalowych stara się przewidywać wymagania własnych kontrahentów oraz robić wszystko, aby byli oni usatysfakcjonowani z jego oferty. Stąd mamy szansę się spotkać z regałami niskimi, długimi, mocnymi, takimi które się łatwo składa oraz rozkłada, lecz również z takimi, które okazują się być zainstalowane tak, że już nie uda się ich rozbudowywać Najważniejsze będzie to, aby wiedzieć co okazuje się być nam konieczne oraz co będziemy układali na takie regały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-04 16:37:55
Tagi: meble, magazyn, wielkość

Nie lubisz sprzątać? Już w tym momencie poszukaj osoby, która zrobi to za Ciebie!

Kobieta sprzątająca
Napisał: Power System
Na podstawie: http://www.powersystem24.pl/
Nie lubisz sprzątać? Prawdziwą męczarnią jest dla Ciebie odkurzanie, wycieranie kurzy oraz mycie podłóg? Jak najprędzej dowiedz się, co możesz zrobić, by sobie ulżyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-04 11:32:54
Tagi: czyszczenie, odkurzanie, porządki, mycie, zamiatanie

Budowa domów – podstawą jest analityczne podejście

budowa
Na podstawie: pixabay
Prawdą jest, że tematyka którą jest budowa domów ciekawi wiele osób, zarazem tych, którzy już mają odpowiednio przygotowany budżet na ten cel, jak i tych, którzy dopiero zamierzają zabiegać o kredyt mieszkaniowy, żeby móc opłacić tego typu przedsięwzięcie. Nie ma też wątpliwości, że do tematu należy podejść bardzo rozważnie i jak najlepiej wszystko rozplanować, choć, jak się okazuje – w praktyce wiele możemy zrobić nawet bez większych planów, mając po prostu wystarczająco dużo środków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-03 15:04:55
Tagi: dom, firma, usługi, fundusze

Garderoba- świetne rozwiązanie dla każdego na porządkowanie naszych ubrań

garderoba
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno nie jedna z pań pragnie posiadać w swoim domu garderobę. Budowa dużego domu jest dobrą okazją do tego, aby jedno z pomieszczeń wykorzystać właśnie w tym celu. Dzięki dobrej organizacji garderoby możemy zapanować nad naszymi ubraniami.Organizacja odrębnego pomieszczenia na garderobę może być ciężkim zadaniem kiedy nasze pomieszczenie nie posiada regularnych kształtów bądź jest zbyt małe. Wygodna garderoba to taka, w której jest odpowiednio dużo powierzchni, by móc się przykładowo obrócić, przebrać lub włożyć buty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 18:45:56
Tagi: dom, ubrania, szafy, przechowywanie, przestrzeń