Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Garderoba- świetne rozwiązanie dla każdego na porządkowanie naszych ubrań

Z pewnością nie jedna z pań chciałaby mieć w swoim mieszkaniu garderobę. Budowa dużego domu jest bardzo dobrą okazją do tego, by jedno z pomieszczeń wykorzystać właśnie do tego celu. Dzięki dobrej organizacji garderoby możemy zapanować nad naszymi ubraniami.Organizacja osobnego pomieszczenia na garderobę może być trudnym zadaniem jeżeli nasze wnętrze nie ma regularnych kształtów lub jest stosunkowo małe. Wygodna garderoba to ta, w której jest wystarczająco powierzchni, by móc się na przykład obrócić, przebrać lub włożyć buty.


www.meble.pl/meble/wieszaki-sm
Na podstawie: foter.com
Małe pomieszczenia nie będą na tyle funkcjonalne i możliwe, że lepiej sprawdzą się wtedy zwykłe, większe szafy w pokoju. Wyposażenie garderoby to przede wszystkim drążki na wieszaki, półki jak również szuflady. Powinno ich być odpowiednio dużo, aby móc przechować wszystkie swoje ubrania tudzież utrzymać porządek. Garderoba może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, szczególnie gdy dodatkowo służy nam także jako przebieralnia. W przebieralni dodatkowo trzeba zamontować stosunkowo duże lustro na ścianie.Urządzając garderobę należy pamiętać o paru ważnych rzeczach. Potrzebne będzie zamontowanie sprawnej wentylacji w tym pomieszczeniu i dobre oświetlenie. Odzież powinna być przechowywana w suchym miejscu, dlatego niezbędny będzie sprawny kanał wentylacji.


oświetlenie
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy niezamykane szafki w garderobie, kupmy dodatkowe pokrowce bądź pudełka, gdyż nasze ubrania może pokryć kurz. Oświetlenie garderoby musi być jak najlepsze, przykłady: sprawdź koniecznie (sprawdź koniecznie). Światło nie powinno posiadać sztucznej, mocnej barwy, ponieważ nasze ubrania prezentują się wtedy inaczej pod kątem kolorystyki. Najlepsze będzie delikatne oświetlenie czy też światło naturalne. Dzięki temu kolory ubrań, które obserwujemy w lustrze będą prezentowały się tak jak w rzeczywistości. Poprawnie urządzona garderoba jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla każdego. Nieważne czy posiadamy dużo ubrań czy też nie, dobrze jest znaleźć osobne miejsce na garderobę. Dzięki temu utrzymamy porządek z ubraniami a także zaoszczędzimy czas spędzony na poszukiwaniach ulubionego ubrania czy też rozmyślaniach nad tym w co się ubrać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 18:45:56
Tagi: dom, ubrania, szafy, przechowywanie, przestrzeń