Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Elementy dodatkowe do domu - sprawdź, co jest teraz na topie

Gdy organizujemy przestrzeń naszego mieszkania często nie zdajemy sobie sprawy, że będzie nam potrzeba mnóstwo różnego rodzaju drobiazgów. Jednak dzień po dniu będziemy sobie to uświadamiać. Nagle okaże się, że brakuje jakiś śrubek, za chwilę, że konieczny jest jakiś niezwykły śrubokręt. Tym sposobem można byłoby jechać do sklepu przywozić to, czego nie było i wybierać się znowu po kolejną bardzo potrzebną rzecz. Z tego powodu tak ważny jest plan.
Najlepiej wszystko przemyśleć, sprawdzić. Musimy nie zapominać o tym, że gdy kupowaliśmy prysznic sprzedawca wspominał, że powinniśmy kupić uszczelki do kabin. Trzeba również mieć na uwadze, że kupiliśmy już perfekcyjny blat do salonu, ale nie mamy do niego nóżek. Bo powiedzieliśmy, że chcemy posiadać konkretny blat i takie fikuśne, interesujące nogi do blatów (http://glass24.pl/nogi-do-blatow-c-272_220.html).
lustro
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jasne jest, że o wszystkim pamiętamy najczęściej w pierwszym momencie a potem im dalej w las, tym mniej wiemy. Dlatego trzeba zrobić listę i jeżeli tylko się da to kupować to, co się na niej znajduje. Nie ważne czy mowa o uszczelkach, nogach do blatów czy będzie chodziło o dywany. Musimy się zorganizować, jeśli nie chcemy żeby ogarnianie mieszkania trwało parę lat.


Lustra sklepoweJeżeli jesteśmy w sklepie najczęściej widzimy wiele luster. Nie chodzi jedynie o lustra w przymierzalniach, czy przykładowo w samym sklepie, żeby na przykład dało się zobaczyć jak nasze nogi wyglądają w wybranym bucie. Są lustra sklepowe (http://glass24.pl/lustra-sklepowe-c-112_203.html), które są po to, żeby zapobiegać kradzieży. Bardzo często tego rodzaju lustra czy to prostokątne czy okrągłe są w sklepach z artykułami spożywczymi.


Tam rzeczywiście ciężko wychwycić, kiedy ktoś coś kradnie. Wiadomo, że jest monitoring i są ochroniarze chodzący po sklepie, ale to też za mało. Nikt nie ma oczu dookoła głowy, na monitoringu nie wszystko da wychwyci, więc dodatkowo są umieszczane lusterka antykradzieżowe nazywane również kontrolnymi. Warto je kupić, bo dzięki temu naprawdę sklep jest w minimalnym stopniu narażony na deficyty. A wiadomo, że braki na stanie sklepu są tak samo wkurzające jak manko w kasie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-11 12:02:33
Tagi: salon, sklep, śrubki