Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nasz pięknie urządzony dom!

Sednem każdego domu są ludzie, jacy w nim mieszkają oraz przedmioty w nim się znajdujące. Zapewne każdy z nas może przyznać, że rzeczy mają swoistą moc odmieniania specyfiki danego miejsca. Jeżeli zatem chcemy, aby nasze wnętrza odmienić, to dobierzmy do nich coś, co będzie pięknie się komponowało z pozostałą resztą. Takie czynności nie oznaczają istotnego przemeblowania. Warto zauważyć jednak, że z reguły takie detale jak chociażby nowe zasłonki, pozbycie się starego dywanu, wstawienie kwiatów do wazonu, czy kupienie nowej lampy może istotnie odbić się na całym wnętrzu. Jeśli zatem poszukujemy sposobów na to, by żyć w ciekawszej przestrzeni, to być może nawet niewielkie dodatki do domu sprawdzą się i odmienią nasze wnętrza.

kwiaty - dekoracja mieszkania
Napisał: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby rozpocząć swoją przygodę ze zmianą wystroju poszczególnego wnętrza, trzeba wiedzieć, że bez poszukiwania inspiracji, czyli bez jakiegokolwiek przygotowania, nawet piękne figurki ceramiczne mogą być niewłaściwie dobrane do reszty otoczenia. Stąd też właśnie tak istotne jest to, aby zadbać o holistyczne podejście do tematu - PINAKOTEKA DESIGN. Dzięki temu łatwiej będziemy mogli dopasowywać kolejne elementy i tworzyć z nich coś ciekawego i pięknego zarazem. Nasze mieszkanie, czy dom nie muszą być już mało interesującymi wnętrzami pełnymi staroci, gdyż dodatki do domu są w stanie mocno odmienić wygląd nawet najbardziej ponurego lokum. Nasze gniazdko powinno być tak urządzone, aby wszyscy jego mieszkańcy dobrze się w nim czuli, dlatego też przed zabraniem się za zmiany ustalmy z resztą domowników, czy również są za ich wprowadzeniem.Dekoracja stołu
Napisał: Porto Bay Events
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli faktycznie rozpoczniemy swoją przygodę z dekorowaniem, to na samym wstępie możemy mieć wiele trudności z tym, by jakikolwiek rezultat końcowy zgadzał się z naszym zamysłem. Nie bez kozery wzięła się mądra propozycja mówiąca, że podczas urządzania danego pokoju, powinniśmy go najpierw wyczyścić z różnych nieprzydatnych elementów - zobacz fakty. Stare przedmioty, nieużywane gadżety, niepotrzebne detale - to wszystko winno znaleźć się w koszu na śmieci. Pozbądźmy się sentymentalizmu, a w naszym otoczeniu zrobi się ładniej, gdyż nowe figurki ceramiczne, zasłonki, wazony, świece i pozostałe komponenty razem, stworzą naprawdę wyjątkowy klimat, który podbije nasze serca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-15 15:37:27
Tagi: dom, Wnętrza, świece