Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Planujemy budowę własnego domu – jaki projekt powinienem wybrać?

Budowa domku jednorodzinnego nie będzie możliwa bez dobrego planu sporządzonego przez architekta. Jakie propozycje projektów domów przygotowały dla swoich klientów architekci?


Pracownie architektoniczne mają w swojej ofercie nie tylko projekty domów, ale również garaży. Wraz z wykonanym projektem domu (pokaż szczegóły) każdy klient dostaje również projekt instalacji , które mają charakter wewnętrzny i które muszą znaleźć się w budynku. Propozycje biur projektowych są wyjątkowo szerokie. Znajdują się wśród nich projekty domków jednorodzinnych mających bardzo różną powierzchnie, projekty domów klasycznych, dworków polskich, ale również projekty rezydencji. Zachęcamy do odwiedzenia tej pracowni architektonicznej http://www.duart.info/

Cieszące się coraz większą popularnością projekty rezydencji to rozwiązanie idealne dla inwestorów, którzy rozporządzają bardzo dużą działką o charakterze budowlanym. Taki dom ma w przeważającej liczbie przypadków nawet czterysta metrów kwadratowych. Działka, na której zostanie wybudowany musi więc być naprawdę bardzo duża. Znaczna część tego typu domów to mieszkania (czytaj w serwisie) zaprojektowane dla inwestorów, którzy nad wszystko cenią sobie z jednej strony innowacyjność, z drugiej zaś wygodę użytkowania.
rezydencja
Napisał: Mielno Holding Firmus Group
Na podstawie: Mielno Holding Firmus Group


Agencje architektoniczne proponują swoim klientom gotowe projekty domów, ale mogą również przygotować projekt domu według specjalnych potrzeb klienta. Decydując się na to drugie rozwiązanie, można mieć pewność, że dom będzie idealnie dopasowany do indywidualnego gustu. Kategorii projektów domków jednorodzinnych jest bardzo dużo. Rezydencje czy wille to tylko jedne z licznych propozycji. Wybór projektu nawet klasycznego jednorodzinnego domu nie należy do łatwych.

Wykonując projekty domów, architekci biorąc bowiem pod uwagę wielkość działki, ale również wymagania inwestorów dotyczące sposobu ogrzewania planowanego domu. Oddzielną kategorią są domy z bali i domy z drewna. Inwestorzy mogą wybierać także pomiędzy domami z użytkowym poddaszem, pomiędzy domami z dachem jedno- lub dwuspadowym czy też między domami z podpiwniczeniem bądź bez. Dodatkowo można także zlecić wykonanie projektu garażu lub altanki, która stanie w ogrodzie. Wybór - jak widać - jest ogromny. Zanim więc udamy się, aby wybrać lub zamówić projekt domu udzielmy sobie odpowiedzi na pytanie jakiego domu potrzebujemy. Oni w tym pomogą dowiedz się sięcej. W takiej sytuacji wybór projektu nie będzie nastręczał tak ogromnych trudności: wszystko odbędzie się rzeczywiście sprawnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-17 10:44:07
Tagi: dom, budynek, pracownia architektoniczna