Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Miłośników aranżacji w guście industrialnym stalowe nerwy nie obligują

Dobra praca, dostatnie życie, grupa przyjaciół, najbliżsi i wyprawa dookoła globu. Wszystko to gwarantuje gros ludzi na świecie wieczne rozradowanie. Wydaje się jednakże, że czegoś tutaj brakuje – dom.


Urokliwy dom to następne marzenie, zwłaszcza płci żeńskiej. Obecnie występuje wiele form, które dają możliwość na zaaranżowanie jego wnętrza w takie sposób, aby oddawał nam spokój i
stół
Napisał: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
porządek. Cechuje nas różnorodność. Istnieją nadal ludzie, którzy z przyjemnością wyposażyliby swój dom w obiekty w guście Ludwika XVI, ale niewielu. Niejednokrotnie napotyka się wnętrza, które zdecydowanie idą z duchem czasu. Projektanci tworzą wielorakie dekoracje przedstawiające splot wcześniejszych tendencji poszerzając je o swoje innowacyjne pomysły. W następstwie wyłaniają się niebywałe połączenia, które są w stanie zachwycić niejedno oko. Jednym z takich innowacyjnych gustów jest styl industrialny, gdzie główne miejsce, oprócz kompletu wypoczynkowego zajmuje stolik industrialny. Dowiedz się więcej o stylu industrialnym: zobacz.

Trend narodził się w latach 50-tych XX w. w Nowym Jorku i w rzeczywistości wynikał raczej z konieczności, niż kreatywnego umysłu projektanta. Stare budynki przemysłowe zaczęto adaptować na pokoje mieszkalne. Efektem tych poczynań jest wspomniany styl charakteryzujący się dużymi, strzelistymi pomieszczeniami, nazywanymi inaczej loftami. Wystrój jest zminimalizowany, jakby wywodził się prosto z fabryki. Urządzając kwaterę i mając ograniczone możliwości finansowe musimy zawęzić nasze wydatki do koniecznego minimum. Istotne jest przede wszystkim miejsce do spania i jedzenia. Znamionuje to, że istotne jest posłanie albo sofa oraz stół, a tutaj będzie to stolik industrialny. Zobacz również na stronie: http://rekoforma.pl/oferta (https://baltic-park.com.pl/)/stoliki/|http://rekoforma.pl/oferta/stolki-hokery/">http://rekoforma.pl/oferta/stolki-hokery/|http://rekoforma.pl/oferta/oswietlenie/">http://rekoforma.pl/oferta/oswietlenie/|http://rekoforma.pl/kolekcje/">http://rekoforma.pl/kolekcje/|http://rekoforma.pl/kontakt/">http://rekoforma.pl/kontakt/|http://rekoforma.pl/">http://rekoforma.pl/}.

Jest możliwe spotkać się z wieloma ciekawymi produktami, każdy z nich cechuje się odmiennością, która przyciąga odpowiedniego kupującego. Odnajdziemy małe, okrągłe stoliki na wąskich nóżkach z obręczą na spodzie lub solidne, prostokątne z różnorodnym splotem podpórek. Niewątpliwie przywołują na myśl fabrykę przemysłową razem z jej "ciężkimi" odgłosami. Paleta barw z reguły jest podstawowa, tj. biel, czerń, drewniane blaty, ewentualnie żółcie. Mimo to, powierzchnia, którą kształtują, nie zdaje się być przytłoczona ich tęgością. Twórcy doskonale radzą sobie z dostarczaniem im dóbr komplementarnych, które jednoznacznie oddają powierzchni miły i przytulny wyraz. Bez wątpienia stolik industrialny jest obiektem, który nie ulega zbyt częstym usterkom i zda egzamin przy jakimkolwiek nieprzewidzianym wypadku, w tym euforycznym zabawom dziecięcym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 13:31:05
Tagi: projekty, projektanci, pomieszczenia