Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nowe kolory ścian to sposób na to, aby ożywić każdą przestrzeń!

Jeżeli myślimy nad tym, z jakiego powodu w naszym domu wciąż jest ponuro, w związku z czym nie do końca dobrze się w nim czujemy, to być może pora zacząć wprowadzić w nim jakieś zmiany. Na pewno mieszkając w jednym miejscu przez dłuższy czas przyzwyczailiśmy się do jego wyglądu. To samo ustawienie mebli, te same kolory ścian… Jeżeli naprawdę zależy nam na tym, aby zmienić wizerunek naszego domu czy też mieszkania, to musimy mieć pomysł, jak to zrobić. Samo nasze narzekanie niczego nie zmieni. Okazuje się natomiast, że niedużym kosztem można rzeczywiście efektownie zaaranżować przestrzeń, w jakiej codziennie się budzimy, w jakiej spożywamy posiłki, celebrujemy spędzone razem chwile, w jakiej jednym słowem żyjemy. Tą metodą na polepszenie wyglądu pomieszczeń jest malowanie ścian. Nowa kolorystyka ścian to sposób na to, żeby ożywić każdą przestrzeń. Nie czekajmy zatem, łapmy pędzel w dłoń i do dzieła!

salon
Napisał: Elitis
Na podstawie: Elitis
Nim jednak zabierzemy się do czynności, którą jest malowanie, koniecznie zapoznajmy się z trendami na rynku odnośnie kolorów. Okazuje się, że istnieją niebanalne farby ozdobne szczególnie takie farby ozdobne marki jeger.pl, a my jak dotąd nie mieliśmy okazji ich widzieć. Sprawdźmy więc najnowszą ofertę sklepów, które zajmują się sprzedażą rozmaitych farb na ściany, a być może wybierzemy dla siebie coś, czego do tej pory nie braliśmy pod uwagę. Takie nietypowe rozwiązania są doskonałym sposobem, aby nasze pokoje bardziej uatrakcyjnić. Jak najbardziej warto zapłacić pieniądze za farby ozdobne, bo to one sprawią, że nasze wnętrza nabiorą koloru. Warto mieszkać w pięknie urządzonych przestrzeniach, tak więc pozwólmy sobie na ten luksus. Przy przeprowadzaniu remontu w naszych wnętrzach powinniśmy mieć na względzie, że możemy nie dać ze wszystkim rady sami.sypialnia
Napisał: Paweł Bykowski
Na podstawie: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Być może nie mamy na tyle umiejętności i zadanie to nas przerośnie. Nic w tym strasznego, bowiem wielu jest ekspertów, którzy będą mogli nas wesprzeć. Wystarczy im wskazać pokój, kolory i uzgodnić kilka detali, a z pewnością efekt końcowy przypadnie na do gustu np. www. Dobry malarz ścian to skarb, stąd też szukajmy go wytrwale. Najlepiej popytać bliskich bądź sąsiadów i dowiedzieć się, kogo warto wynająć. Tym sposobem rozwiążemy problemy z remontem. Pamiętajmy, że czasem nawet niewielkie zmiany bardzo dobrze mogą wpłynąć na aranżację wnętrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 11:28:05
Tagi: meble, remont, pieniądze