Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Buty na topie dla każdej kobiety - odkryj najlepszy wzór dla siebie

Modne ubrania same w sobie nie spełnią swojego zadania. Możemy posiadać garderobę pełną ciuchów z nowych kolekcji, pasujących do siebie i prezentujących się wspaniale, ale bez ciekawych butów i innych dodatków taki ubiór zostanie bezbarwny.
Ładne i wygodne buty są bardzo istotne. To nie ma znaczenia czy uwielbiamy niebotyczne szpilki, czy może jednak wolimy płaską podeszwę, na pewno wyszukamy coś dla siebie. Teraz na czasie są zarówno lekkie, ażurowe balerinki jak i wysokie, bardzo kobiece szpilki.

buty damskie
Napisał: Bodie Strain
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trendy w 2016 roku są do tego stopnia uniwersalne, że bez trudu uda się nam dobrać tak fason jak i wysokość butów, żeby w odpowiedni sposób eksponować styl naszej stylizacji. Niezależnie od wszystkiego warto mieć czarne, proste, najbardziej jak to tylko możliwe wygodne kozaki - ebuty.pl/kategoria/146-kozaki.html. Tak na wszelki wypadek – będą idealne zarówno na służbowym spotkaniu jak i na wieczornej imprezie. Powinnyśmy wybrać je niezwykle uważnie i nie oszczędzać zdecydowanie na tej parze butów. Na wakacje absolutnie należy nabyć choćby dwie pary sandałków i lekkich klapków. Jeżeli lubimy japonki – nie wahajmy się, one nie wychodzą z trendów w żadnym sezonie, a na gorące dni są doskonałe. Powróciły obecnie do mody buty jakby żywcem wyciągnięte z lat siedemdziesiątych. Na grubej platformie z masywnym szerokim obcasem, odkrytymi palcami i zapinane na kostce. Jeżeli nie czujemy się zbyt swobodnie w butach na dziesięciu centymetrowych obcasach od takich właśnie możemy zapoczątkować z nimi romans. Są o wiele stabilniejsze niż standardowe szpilki, więc łatwiej będzie nam przyzwyczaić się do chodzenia w tego rodzaju obuwiu. Najlepiej zobaczyć przed wyjściem na zakupy gazetki z promocjami. Już nie trzeba sprawdzać skrzynki pocztowej albo czekać na wizytę listonosza. Wystarczy wejść na przykład na taki link jak ebuty.pl/kategoria/163-polbuty.html

buty damskie
Napisał: Kasya Shahovskaya
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poćwiczmy w mieszkaniu przed lustrem. Widok dziewczyny w butach na obcasach idącej jak żuraw jest pretekstem do śmiechu, zatem zróbmy wszystko, by tego uniknąć. Nawet gdy wyglądamy idealnie stojąc, efekt ten możemy zrujnować, gdy nie będziemy umiały z gracją poruszać się w butach na obcasie. Potrzeba zaledwie kilka minut w domu, aby się do tego przyzwyczaić, a wtedy żadne szpilki nie będą wzbudzać w nas strachu. Dobrze jest sprawdzić jakie buty damskie są obecnie modne, żeby nasz strój był całkowicie wspaniały. Gdy wyglądamy pięknie, czujemy się piękne.Swego czasu kupowano torebkę do koloru i fasonów butów. Współcześnie moda ustanawia nieco inne style: buty i torby nie muszą mieć takiego samego tonu ani być z tego samego materiału, należy bowiem pokłócić się z monotonią. Białogłowe, które uwagę skupiają dodatki, wybierają najczęściej torebki do barwy ubioru. Torebka jako składnik stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być szczególnie o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:27:01
Tagi: Lato, styl, komfort, ubrania, buty, kreacje, szpilki, Platforma, faktor