Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W którym miejscu kupić ciekawe półki na książki?

Pomimo szybko rozwijających się nowoczesnych technik dostarczających elektroniczne czytniki książek, nikt kto uwielbia lektury nie wyrzuci tych jakie posiada. Czytniki sprawdzają się podczas podróży, bądź w drodze do pracy, ale nie zastąpią w długi jesienny wieczór rozkoszy jaką posiadamy ze spędzenia wieczoru w ulubionym fotelu z przyciągającą książką i filiżanką pachnącej herbaty. Dlatego w swym mieszkaniu pasjonat lektur zawsze odnajdzie na nie miejsce.


topeshop
Napisał: Marcus Sümnick
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie znowu popularne stały się regały, tylko z nieregularnymi rozdziałami półek komponującymi bardzo interesujące regały na książki. Projektanci coraz częściej konstruują nietuzinkowe półki i regały, które zdołają pomieścić większość naszych kolekcji.

Pomimo że lubimy czytać książki, to telewizory zostają na ogół wykorzystywanym urządzeniem audiowizualnym w polskich mieszkaniach. Obecnie telewizor stał się naturalnym oknem na świat, o czym zaświadczają jego potencjały. Zaawansowane technologie robią z telewizorów prawdziwe centrum rozrywki, wobec tego w wyposażeniu pokoju dziennego nieodzowny jest stolik szafka rtv (sprawdź stronę).

Jedną z możliwości jest zastosowanie kominka z użyciem stolika rtv. Dzięki szafkom na sprzęt RTV (polecamy również omegastore.pl) z wbudowanymi kominkami nawet małe gniazdka przeistoczą się w kameralne i wyszukane powierzchnie, a efekt płonących polan dodatkowo ociepli aurę w czasie wypoczynku.

Połączenie kominka z meblem pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni funkcjonalnej, w związku z czym stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla niewielkich pomieszczeń, jak i tych urządzonych w nowoczesnym stylu, w którym dąży się do optymalizacji części wyposażenia pomieszczenia. Tu pełna oferta: http://www.topeshop.pl/pl/c/REGALY-NA-KSIAZKI/76.

książki
Napisał: Sven Graeme
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stolik szafka rtv może być zaplanowana w modernistycznym stylu, czy też jako wspaniały stolik drewniany, który uzupełni doskonale wystrój pomieszczenia. W obecnych czasach jest w czym wybrać, gdyż składy meblowe pękają niemal w szwach od owych produktów. Najważniejszą sprawą będzie to, ażeby je bardzo precyzyjnie przystosować do indywidualnego pomieszczenia, w którym bywamy najczęściej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 11:49:57
Tagi: stolik, książki, czytniki