Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ozdób swoją łazienkę z użyciem ładnych wzorów na płytkach, dzięki temu nabierze charakteru

Każdy człowiek pragnie, żeby zajmowany lokal mieszkalny został wspaniale urządzony, wyposażony w dobrej klasy elementy i meble. Dużo uwagi trzeba poświęcić także wyborowi ozdób, bowiem to akurat one decydują o szczególnym charakterze wnętrza. Czasami bywa tak, że jeden niewielki szczegół przemienia calutkie pomieszczenie i sprawia, że przedstawia się ono jeszcze piękniej. Kuchnia jako serce domu zasługuje na więcej uwagi przy urządzaniu i zdobieniu.

Płytki na ścianach – czy to nie jest przeżytkiem?

kuchnia, wystrój
Napisał: JDH Rosewater
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przyjęło się powszechnie, że w kuchni na ścianach układa się płytki, przeważnie zapełnia się nimi miejsce między szafkami dolnymi a górnymi, jak również obkłada ścianę w pobliżu innych strategicznych elementów wyposażenia, jak lodówka, zmywak bądź kuchenka. Jednakże sporo osób waha się, czy płytki nie są już przeżytkiem. Faktycznie, w ostatnich latach ukazały się zupełnie nowe możliwości zdobienia ścian. Z sukcesem wykorzystuje się przy tym szkło albo gustowne, nowoczesne fototapety, niemniej nie oznacza to, że kafelki nie są modne. Wręcz przeciwnie: w sprzedaży pojawiają się coraz to świeższe wzory pięknych kafelków, można zamówić także ręcznie zrobione kafelki artystyczne- możesz je zobaczyć tutaj: przejdź na witrynę producenta.
A kafelki dopełnij dekorami

W sytuacji, gdy decydujemy się na wykorzystanie kafelków – czy to w swojej kuchni czy w łazience – potrzeba dopełnić je ładnymi dekorami ceramicznymi. Dekory ceramiczne to niewielkie płytki włoskie - strona-> najniższa cena na płytki włoskiezobaczysz na tym serwisiehttp://www.euro-ceramika.pl/plytki-wloskie-trwalosc-elegancja/ - lub kafelki, które prezentują jakiś ładny obrazek, wzorek albo motyw dopasowany kolorystycznie do kolekcji wybranych kafelków- przykładowe wzornictwo do zapoznania się tutaj: znajdziesz pod tym adresem. Przeważnie producenci płytek proponują calutkie kolekcje, a w nich mieści się kilka rodzajów dekorów oraz listw dekoracyjnych do płytek. Dzięki temu cały projekt zastosowanych płytek staje się pełny oraz dopracowany, więc przedstawia się - www.dywanywanda.pl/5-nowoczesne - naprawdę cudownie.


Dobierz kolorystycznie albo tematyczniekuchnia, mieszkanie, wystrój
Napisał: Cameleo
Na podstawie: Cameleo
Katalog glazura kuchennej oraz łazienkowej jest tak bogaty oraz wspaniały, że każdy klient kupi bez kłopotu idealne płytki dla siebie. Ich projekt można dobrać do kolorystyki ścian, szafek czy wyposażenia wnętrza lub postawić na tematyczne motywy i przykładowo decydować się na kuchnię urządzoną w duchu prowansalskim oraz dekorowaną motywem lawendy na dekorze. Działania okazują się wręcz nieograniczone, więc można pozwolić ponieść się fantazji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-23 13:24:44
Tagi: dom, płytki, kuchnia, urządzanie, glazury