Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak odnowić swe wnętrze przy niedużych nakładach?

Remont domu czy mieszkania to duże przedsięwzięcie, które pochłania też spore środki finansowe. Głównie z tego względu staramy się przeważnie poszukiwać pewnych pomysłów, które pomogą odnowić mieszkania i nie stracić na ten cel nader znaczących pieniędzy. Jak to zrobić? Jakie są najpopularniejsze metody na niedrogie modyfikacje we wnętrzach?

Demural
Napisał: Wolfgang Wildner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić, jak duże środki możemy wydać na remont. Kiedy już ustalimy budżet, będziemy w stanie zorientować się, na jakie zmiany możemy sobie pozwolić. Jeżeli nasz budżet jest rzeczywiście niewielki, pomyślmy o zmianie koloru ścian w naszym domu lub mieszkaniu. Nabycie farby to niewielki wydatek, natomiast malowaniem możemy się zająć sami. Musimy być jednakże świadomi tego, iż taka zmiana może wymagać niemałego wysiłku i czasu. Innym działaniem może być kupno nowych mebli lub przedmiotów dekoracyjnych, jakie pozwalają całkowicie odmienić wnętrze. Należy się jednak dobrze zastanowić nad wyborem poszczególnych elementów, bowiem jedynie wtedy rezultat finalny będzie zadowalający.Ciekawym rozwiązaniem, które także może nas zaciekawić będzie zastosowanie niedrogich fototapet, naklejek czy szablonów na ściany. Możemy choćby kupić fototapety do kuchni, w salonie zafundować sobie szablon malarski, za pomocą którego naniesiemy na ścianę podobający się nam wzór albo kontur. Bajkowa fototapeta może się również doskonale sprawdzić w pokoju dziecięcym. Jak dużo kosztują takiego rodzaju produkty? Ceny są niezwykle zróżnicowane, dlatego ciężko jest wskazać konkretny przedział cenowy. Zobacz na stronie Demuralu (stronie Demuralu).

Wiele zależy od tego, jaki produkt wybierzemy, jak duży będzie jego rozmiar i tak dalej. Najlepszym sposobem, by zweryfikować, czy szablon będzie nas kosztować kilkadziesiąt bądź kilkaset złotych, będzie przejrzenie propozycji kilku konkurencyjnych sklepów z tego typu dekoracjami. Ich liczba jest rzeczywiście spora, zatem nie będziemy mieli kłopotów z ich odnalezieniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-24 10:32:44
Tagi: meble, remont, ściany, fototapety, naklejka