Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jaki musi być idealny pokój małej damy?

Posiadasz dziewczynkę, której chcesz wykonać niewielki pokój, ale nie bardzo masz pomysł na aranżację pomieszczenia? Najpierw określ ile lat ma dziecko. Jeśli to nastolatka, warto zezwolić jej decydować również o aranżacji pokoju dla dziewczynki.
zobacz
Napisał: Shota Watanabe
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli jednak dziecko ma kilka lat, sami możemy zaprojektować dziecięcą przestrzeń. Urządzanie wnętrza dla dziecka może być dla nas niesamowitą zabawą i realizacją marzeń z dzieciństwa. Postawmy przede wszystkim na to, by przestrzeń wypełniały kolory. Przyda się w pomieszczeniu wersalka (www.mebledomino.bielsko.pl/wersalki) dla dziecka, spro otwartych i zamkniętych półek na zabawki i lalki, a także szafka na ubranka dziecka.W tym czasie jest możliwość jeszcze oddalić zakup biurka, ale pomyślmy o tym, aby meble, które kupujemy miały części, które kupimy dziecku, kiedy wybierze się szkoły. W przypadku nastoletniej pannicy należy zezwolić dziewczynie współdecydować o aranżacji jej pokoju. Weźmy dziecko do sklepu meblowego, dajmu mu samodzielnie wybrać meble – powiedzmy do jakiej ceny, w których dziewczyna może zmieścić. Kiedy wybór dziewczyny uważamy za zły, spokojnie powiedzmy kwestie przeciw. Rozmawiajmy z nim jak z dorosłym człowiekiem.


mała dziewczynka
Napisał: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można także najpierw usiąść z nastolatką do komputera i w Internecie zobaczyć, jakie modele mebli się jej podobają. Fajne aranżacje pokoi dla dziewcząt odnalazłam na stronie http://www.lovingit.pl/blog/10-bardzo-inspirujacych-pomyslow-na-aranzacje-pokoiku-dla-dziewczynki/. Jeśli bym tylko miała dziecko, to niejeden z konceptów z chęcią przeniosłabym i wykonała w aranżacji jej pokoju. Pastele, pudrowe róże, pluszaki… Uwielbiam takie klimaty!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-29 11:52:40
Tagi: pokój, Kupno, pastele, zakup, Wybór, pokoik