Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Niebanalne perfumy dla niej a także dla niego. Jak dobrać perfumy do okoliczności a także do pory roku?

Pięknych perfum jest mnóstwo. Każdy w inny sposób pachnie na każdej z osób. Jeśli decydujemy się na to, żeby zakupić drogie firmowe perfumy, trzeba odpowiednio dobrać właściwy zapach. Pamiętajmy o tym, że będą nam służyć przez parę miesięcy, a nawet przez cały rok albo i jeszcze dłużej.

W internecie bez problemu można odszukać testy, jakie pomagają w dobrym dopasowaniu zapachów do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmie dosłownie kilka chwil. Za ich pomocą błyskawicznie przekonamy się, jakie zapachy powinny znaleźć się w naszej toaletce. Do romantyków najlepiej pasują subtelne kwiatowe zapachy. Osoby energiczne muszą wybrać zapachy słodkie, zawierające nuty różnych traw oraz bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy
Napisał: Olga Filonenko
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby starsze wieku zazwyczaj wybierają perfumy bardzo wyraziste. Panowie stawiają na rozwiązania, jakich główną nutą zapachową są różne przyprawy. (http://tigerandbear.pl/WLOSY/670) Pamiętajmy o tym, że doskonale dopasowane perfumy powinny leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak skrojona na miarę sukienka czy marynarka. Jeżeli tak się nie stanie, wówczas nawet najwspanialszy zapach nie zachwyci nikogo. A przecież nie taki mamy plan.

Perfumy powinny być też odpowiednio dopasowane do uroczystości. Nie możemy używać za mocnych nut zapachowych do pracy, bo mogą rozpraszać innych współpracowników. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii oraz kwiaty mogą się kojarzyć z luksusem i elegancją. Idealnie uzupełniają kreację na wieczorne wyjście do teatru. http://tigerandbear.pl/W jaki sposób korzystać z perfum, by nie przesadzić? Przede wszystkim nie powinniśmy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Butelka nie jest jednorazowa. Czasem naprawdę wystarczy kilka kropel, by wyjątkowo pachnieć przez cały dzień. Zwłaszcza gdy posiadamy tak charakterystyczne perfumy jak lancome hypnose. Zbyt duża ilość jest przesadą, jaka może drażnić wszystkich dookoła. Może nam się tylko zdawać, iż naszego zapachu nikt nie czuje, jednak tak nie jest. Nasze nosy prędko przyzwyczają się do konkretnych zapachów. Stąd nasze częste wrażenie, że zapach perfum jest niewyczuwalna. Nie dajmy się oszukać. Wyjątkowo dopasowane perfumy są zmysłowe oraz subtelnie delikatne. Dzięki nim cudownie pachniemy przez cały dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-01 14:02:37
Tagi: perfumy, zapachy, elegancja, zapach, Flakon