Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zaprojektuj swoją sypialnię tak, żeby była przestronna, elegancka, a równocześnie komfortowa

W przeciwieństwie do salonu czy kuchni, gdzie nieraz podejmujemy gości, sypialnia jest nasza ostoją i prywatną strefą. Powinniśmy zaprojektować ją w taki sposób, aby poczuć się w środku całkiem swobodnie i naprawdę przyjemnie. Powinno się pozwolić dojść do głosu osobistym preferencjom. Sypialnia nie musi być szczególnie zagracona, ale powinny znaleźć się w niej najważniejsze meble, które zapewnią idealne okoliczności do wypoczynku oraz użytkowania pomieszczenia.

łóżko podwójne
Napisał: Johanna Bauer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łóżko to podstawa! Znajdź właściwe dla siebie

Podstawowym wyposażeniem każdej sypialni staje się łoże. Nowoczesne łóżka potrafią pochwalić się zarówno lekką, jak także pewną oraz wytrzymałą ramą. Jej dopełnieniem staje się materac, który warto wyjątkowo dokładnie dobrać. Materace bywają produkowane z przeróżnych materiałów. Mają one spore znaczenie dla jakości odpoczynku, jak też dla kondycji kręgosłupa, zatem nie można pozwolić, żeby wybór materaca stał się dziełem przypadku. Do najpopularniejszych materacy zaliczają się elementy piankowe, lateksowe, kokosowe oraz sprężynowe - prosto z tego źródła (prosto z tego źródła).

Szafa lub komoda optymalnie dopełni wnętrze sypialni

Wygodnym rozwiązaniem bywa także zastosowanie w sypialni mebli, w których przechowuje się elementy garderoby. W sytuacji, jeżeli posiadamy więcej miejsca, można decydować się na szafę, ale kiedy nasza sypialnia okazuje się rzeczywiście malutka, wystarczy nam komoda drewniana. Komoda bywa bardzo komfortowym rozwiązaniem, gdyż można w niej ładnie ułożyć ubrania, bieliznę, jak również pozostałe istotne przedmioty. Na komodzie z kolei można poustawiać różne ozdobne bibeloty, fotografie albo kwiaty, dzięki czemu pokój stanie się bardziej przytulny, a także będzie piękniej wyglądał.stolik
Napisał: Brian Reid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stolik do łóżka także się przyda

Nieodzownym dodatkiem do łóżka okaże się niewielki stolik czy etażerka. Taki stolik warto zachować w podobnej stylistyce, jak łóżko. Na stoliku przy łóżku możemy ustawić lampki nocne, jak też inne przydatne przedmioty. Wszystkie elementy umeblowania, które planujemy umieścić w swej sypialni, powinny wyróżniać się świetną jakością - MebleMagnat (MebleMagnat). Jedynie wtenczas okażą się ładne, funkcjonalne, jak również solidne. To bardzo istotne dla naszej satysfakcji, więc projektowaniu sypialni i wyborowi mebli potrzeba poświęcić odpowiednią dozę zaangażowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-19 14:09:08
Tagi: kuchnia, ubrania, materac