Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Elegancka także zimą? To jest do zrobienia.

Jesienią myślisz o szybkim powrocie ciepłych miesięcy, aby z powrotem wyglądać jak kobieta?
Jesteś zmarzluchem, który przy najwcześniejszym zimnie najlepiej włożyłby puchowy kombinezon, a potem nie ściągał go do wiosny? Mamy dla ciebie dobrą informację - jest jakaś inna opcja!


Czy w czasie zimy możemy wyglądać elegancko, przy tym nie marznąc?
zima
Napisał: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naturalnie - odpowiedzią jest wełna gotowana.
Warto sięgać po od dawna znane materiały, które poddane specjalnej przeróbce nie tracąc starych zalet otrzymują nowe. Dobrym ideałem jest właśnie wełna gotowana, która po przeróbce w dużej temperaturze staje się materiałem cieplejszym, a przy tym oddychającym, więcej odpornym na brud. Ponadto, a to bardzo znaczące w teraźniejszych czasach, kiedy jest to kłopot powszechny, wełna parzona (więcej: Firma Lama) nie powoduje tylu odczynów uczuleniowych co zwykła. Wełna gotowana występuje w całej gamie kolorów i deseni. Co warto wiedzieć? Sprawdź: http://lamalama.pl/. Mocnych, gdy pragniesz wbrew otaczającym szarościom lśnić w myśl idei, że chłodna pora nie musi być nudna, lub stonowanych - dla wielbicieli klasycznego stylu. Na jakie ubrania nadaje się wełna parzona?
kurtka
Na podstawie: pixabay.com
Właściwie co tylko chcesz! Palta i poncha, kurtki, sukienki i garsonki, spódnice i spodnie, a także dodatki: szaliki, czapki. Właściwie ocieplone wierzchnie okrycie naprawdę super zda egzamin w jesiennym okresie. Łatwo się z niej szyje i świetnie nosi, bo jest miła w dotyku, elastyczna, mięsista i lejąca. Producenci ubrań najwyraźniej dostrzegli jej właściwości, bo w wielu kolekcjach materiałem jest właśnie wełna parzona.


Możesz także zdecydować się na niesłusznie zapomniany wariant - sama kupić materiał i poprosić o uszycie krawcową. Wprawdzie jest to zazwyczaj ciut droższa wersja, ale pamiętaj, że ubranie będzie idealnie dostosowane do twojej sylwetki i absolutnie takie, jak sobie zamarzysz. Niespecjalnie lubisz w ciągu dnia natknąć się na parę pań w bliźniaczej kurtce? To rozwiązanie jest nadzwyczaj dobre dla kobiet, które wolą się wyróżniać własnym stylem na ulicy.
Co istotne wełna parzona dzięki swojej trwałości i ponadczasowości gwarantuje,iż nie będzie to wydatek na jeden sezon. Podsumowując - zapomnij o niekształtnej sylwetce w puchówce. Tej jesieni będziesz bez wątpienia stylowo odziana!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 14:05:04
Tagi: materiał, ubranie, kombinezon