Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Niezbędne szlafroki

Każde pomieszczenie posiada niezbędne składniki wyposażenia, a miejsce, jakie ma służyć do wypoczynku powinno zapewniać ręczniki i szlafroki. Takie miejsca to hotele, zajazdy, kompleksy basenowe, salony masażu, odnowy biologicznej. Kolorowe ręczniki i szlafroki hotelowe są koniecznymi składnikami wyposażenia w wielu miejscach. Aby zdołać zachować własną pozycję na rynku, nie wystarczy oferować własnym użytkownikom tylko minimum.
Ekwipując takie miejsca w ręczniki kolorowe i szlafroki hotelowe, podwyższy się nie wyłącznie zadowolenie użytkowników, ale również podwyższa standard punktu. Kolorowe ręczniki mają szansę być doskonałą reklamą firmy. Wydrukowanie, bądź wyhaftowanie logo na ręczniku, czy szlafroku hotelowym, zezwoli na utrwalenie go w pamięci klienta i zwiększa ewentualność powrotu w owo miejsce.
ręczniki do hotelu
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sprzedaży osiągalne są bawełniane, frotte, oraz welurowe szlafroki (zweryfikuj te opinie) w klasycznych odcieniach i odmiennych fasonach, zaopatrzone w kaptur, lub kołnierz. (http://madoza.pl/12-reczniki-bawelniane) Przewiązane w pasie, z kieszeniami, rękawami długimi, lub 3/4 i stanowią konieczny detal odzieży w toku korzystania z hotelowego basenu. Ciepłe i miękkie w dotyku szlafroki hotelowe sporządzane są w wielu fasonach, oraz interesujących odcieniach i są koniecznym wyposażeniem każdej toalety. (http://madoza.pl/) Kolorowe ręczniki (Polskie kołdry - dodatkowe informacje) i szlafroki hotelowe są przyjemnym gestem w stronę konsumenta, wykazaniem, że dba się o jego wygodę. Na pewno każdy uzna taki gest i skorzysta po raz kolejny z usług takiej jednostki. Delikatne, kolorowe ręczniki wyznaczają także wspaniały pomysł na oryginalny prezent. Są skuteczne i niezbędne dla każdego, bez względu na wiek, czy płeć.


Otulający się takim mięciutkim ręcznikiem kolorowym, będzie wdzięczny osobie, która mu to darowała. Ręczniki kolorowe jest możliwość prać i w znacznych temperaturach, co pozwala pozbyć się każdych bakterii. Kolorowe ręczniki i mięciutkie szlafroki przydadzą się jako ekwipunek każdej łazienki, nie tylko w punktach użyteczności publicznej. Ręczniki i szlafroki z wyszytym imieniem każdego domownika, zostaną przyjemnym akcentem w każdej łazience.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 13:53:05
Tagi: konsumentów, łazience, frotte