Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ramy drewniane będą interesującą dekoracją każdego miejsca

Aktywność artystyczna towarzyszy człowiekowi od wieków. Poniekąd to właśnie artystyczne manifestowanie własnego „ja” jest tym, co odróżnia ludzi od zwierząt. Pierwsze wyrazy artystycznej działalności człowieka odnaleziono w XX wieku w jaskini Lascaux, znajdującej się w południowo-zachodnich rejonach Francji. Ścienne rysunki powstały prawdopodobnie we wczesnym okresie kultury magdaleńskiej. Wizje prehistorycznych artystów były tworzone w różnych epokach i pokazują głównie zwierzęta roślinożerne takie jak jelenie. Do ich namalowania używano naturalne barwniki, między innymi węgiel drzewny.
obraz
Napisał: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Postęp w świecie ma wpływ na wszystkie życia. Doskonale widać to na przykładzie sztuki i jej ewolucji od czasów prehistorycznych przez na przykład modernizm aż do współczesności. Pieczołowicie dopracowywane rzeźby światowych artystów, na przykład Pieta watykańska spod dłuta Michała Anioła, czy uzdolnionych malarzy, którzy pozostawili po sobie dzieła takie jak Panny z Awinionu Pabla Picasso świadczą o tym, że wrażliwość na sztukę jest rzeczą stałą dla nas, niezależnie od czasów, w których żyjemy.Mając tą wiedzę, warto wykorzystać ją w praktyce. Artefakty sztuki mają zbawienny wpływ na ludzkiego ducha. Sztuka daje nam szansę by na chwilę oderwać się od pędu życia, trosk, by w dobrym nastroju relaksować się i upajać bodźcami wypływającymi z piękna - zobacz: http://twoja-galeria.eu/obraz-na-plotnie-47-salon.html.


Postęp technologiczny sprawił, iż wszyscy mogą mieć w mieszkaniu wydruk na płótnie, będący reprodukcja dzieł najwybitniejszych artystów świata. Nie musisz poświęcać fortuny, by odczuć to, co chciał przekazać artysta w swoim twórczym akcie. Ramy drewniane zdecydowanie dodadzą stylu i domkną kompozycję wybranego obrazu, tworząc wyjątkową dekoracje każdego wnętrza.

Więcej na stronie http://twoja-galeria.eu/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 16:26:05
Tagi: artysta, kultura, dzieło