Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dobór pasującego oświetlenia do łazienki. Krótki poradnik dla niezdecydowanych.

Przy wyborze światła do mieszkania warto postępować planowo. Kupno pojedynczych lamp bez przemyślenia całości może nam przysporzyć po jakimś czasie niepotrzebnych kłopotów, jeśli okaże się, że nie posiadamy kącika dostosowanego do zrobienia danych czynności.

Jak się mają stylowe lampki nocne do światła w łazience? Chociaż może brzmi to niezwykle, ale jest pomiędzy tymi detalami powiązanie. Na jakie światło w łazience opłaca się zdecydować? Kinkiety, halogeny, a może plafony do łazienki? Przy wyborze oświetlenia do tego pomieszczenia warto wziąć pod uwagę …..ilość światła w sypialni. Interesujące rozwiązania znajdziesz tutaj. Jeśli mamy tam tylko niewielkie źródło światła górnego i stylowe lampki nocne fajnie, jeżeli brać pod uwagę zapewnienie klimatu do relaksu i wyciszenia. Warto jednakże zaplanować, gdzie chcemy wykonywać ranny makijaż i wieczorne zabiegi kosmetyczne. Nie należy brać się do ulepszania wyglądu w źle oświetlonym miejscu - efekt może być nawet odwrotny do zamierzonego. Nie zapominajmy, że w naszej strefie klimatycznej przez około sześć miesięcy światło dzienne jest właściwie niedostępne wcześnie rano i wieczorem. Jeśli nie ma przestrzeni na specjalnie doświetloną toaletkę w sypialni, plafon do łazienki może okazać się niewystarczającym rozwiązaniem. Sprawdź tutajNowoczesna łazienka
Napisał: Lizzie Benton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto zainstalować uzupełniające punktowe źródło światła nad lustrem, czy to w formie kinkietu czy reflektorka. Warto też brać pod uwagę to, czy nasz plafon do łazienki jest przeznaczony do pomieszczenia o większej wilgotności. Taka informacja winna zostać przekazana przez producenta.

Plafony do łazienki powinny pasować do całości. Przy doborze konkretnego modelu musimy wziąć pod uwagę estetykę i kolorystykę zastosowaną w pomieszczeniu. Można dopasować detale wykończenia lampy do baterii przy wannie i umywalce, zwracając uwagę nie tylko na odcień, ale także, czy są błyszczące czy matowe. Klosz może pasować wzorem i barwą do płytek na podłodze. Odwiedź adres http://www.lampydodomu.pl/1294-plafony-lazienkowe.

W sklepach stacjonarnych i internetowych mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę lamp. W związku z tym faktem bez trudu można wyposażyć wnętrze łazienki w gustowne źródła światła, które jednocześnie będą pełnić wszystkie użyteczne nam do komfortowego mieszkania funkcje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-02 11:25:02
Tagi: Wanna, makijaż, kinkiety