Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

O czym powinniśmy pamiętać, nabywając mieszkanie od dewelopera?

Planujesz się przeprowadzić? Rozważasz zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego? Przekonaj się, na co dobrze jest zwracać uwagę.
Bez wątpienia rozglądasz się i obserwujesz, co co oferuje rynek.

Sieć internetowa jest
projekt nieruchomości
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
w tej kwestii ważnym źródłem informacji. Wpisujemy w wyszukiwarkę sformułowania typu „mieszkania na Brochowie”, „mieszkanie centrum Warszawy”, „nowe mieszkania Wrocław”. Więcej: oferta nowych mieszkań we Wrocławiu. Jeżeli jesteśmy przekonani, że to lokale mieszkalne z rynku pierwotnego nas interesują, pamiętajmy, że kupno wiąże się z możliwością wystąpienia określonego ryzyka. Jeśli już po szczegółowych poszukiwaniach, z wykorzystaniem takich sformułowań jak „nowe mieszkania Wrocław”, „mieszkania deweloperskie Kraków”, „mieszkania na Brochowie” wybraliśmy spośród różnorakich wyników ofertę, która nas zaciekawiła, upewnijmy się, że określone lokalizacja jest zachęcająca. Zobacz więcej - oferta mieszkań na Brochowie. Chodzi przede wszystkim o połączenia komunikacyjne, a także bliskość szkoły, przedszkola, w zależności od tego, co jest nam niezbędne. Następnie przystępujemy do rozmów z deweloperem. Niezbędną czynnością będzie podpisanie umowy. Istotne, by ta zawierała jak najwięcej spraw, jak najwięcej detali i konkretnych informacji. Wartościowa umowa będzie uwzględniała sporo załączników, wśród których powinny znaleźć się dokładne plany i szkice.Musimy zwracać uwagę na takie szczegóły jak przebieg instalacji na
budowa nieruchomości
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
planie. Sęk w tym, by w czasie wykańczania mieszkania mieć szansę sprawdzenia, czy wszystko przebiega tak, jak ukazuje to załącznik do umowy. Co do formy umowy to nie mamy wyboru. Przepisy prawne klarownie stanowią, że umowa przedwstępna ma być zawarta w formie aktu notarialnego. Zadbajmy o to, by uwzględnione były w niej kary umowne. Deweloper nie będzie bezkarny jeśli przykładowo spóźni się z wykończeniem mieszkania. Powinniśmy mieć na uwadze, że dewelopera, z którym planujemy zacząć kooperację warto sprawdzić. Popytajmy znajomych, poczytajmy opinie dostępne w Internecie. Jeśli mamy do czynienia z firmą notowaną na giełdzie, przeanalizujmy jej historię. Możemy także zapoznać się z nieruchomościami zbudowanymi przez nią dotychczas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-10 10:20:54
Tagi: rynek, prawo, deweloper