Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Mieszkanie – w jaki sposób je zaaranżować z pomysłem?

Urządzasz swój pokój? A może cały dom? Na pewno zatem zależy Ci, żeby rezultat był idealny. Przecież to w tym wnętrzu będziesz spędzał dużo swojego czasu, popołudnia, wieczory czy weekendy. Dobrze więc zadbać, żeby były one wygodne, estetyczne, lecz też funkcjonalne, jak również przynajmniej odrobinę nietuzinkowe. Jednak w aktualnych czasach nie jest to takie łatwe do osiągnięcia.

pokój
Napisał: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najczęściej kupujemy przecież wszystko w większych, sieciowych sklepach, musimy się w takim razie liczyć z tym, że setki osób będą miały podobne rzeczy, dekoracje. Co można zrobić, żeby odrobinę się wyróżnić? Możemy zacząć od odwiedzania mniejszych, nie tak popularnych sklepików. W takich osiedlowych czasem znajdziemy cuda, a częstokrotnie przedmioty, które prezentują się przeciętnie, ale po małych przeróbkach zmienią się bardzo. Warto zajrzeć nawet do sklepów z używaną odzieżą, tam też nieraz „upolujemy” osobliwe i ładne drobiazgi.Także przejrzenie serwisów aukcyjnych w Internecie lub sklepów internetowych może zapewnić interesujące rezultaty. Oferowane tam na sprzedaż artykuły częstokrotnie są rzeczywiście atrakcyjne, a w dodatku nieraz zupełnie nowe - zobacz np. tu: http://twoje-fototapety.pl/. Jednak jeżeli mamy trochę inwencji twórczej oraz czasu, dobrze spróbować wykonać niektóre dekoracje samodzielnie. Poszewki na poduszki, zasłonki, wazoniki – wszystko to da się zrobić własnoręcznie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, iż u nikogo nie zobaczymy identycznego wyposażenia mieszkania. A jeżeli nie mamy takich zdolności lub normalnie jesteśmy niezmiernie zabiegani, to interesującym urozmaiceniem może być na przykład plakat na ścianę Warszawa - plakaty na ścianę.

mieszkanie
Napisał: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istnieją punkty, w których zamówimy je dosłownie za kilka zł, możemy to zrobić także za pośrednictwem Internetu. Na niniejszym plakacie może być umieszczony nasz ulubiony zespół czy motyw z filmu, ale także zdjęcie rodzinne czy z przyjaciółmi. Będzie to w takim razie bardzo miły osobisty motyw w każdym pokoju, podobnie zresztą jak wybrane samodzielnie naklejki dekoracyjne. Wystarczy zajrzeć w Internecie do sklepów je oferujących, aby spostrzec, w jak wielu różnych wzorach one występują. Z pewnością wobec tego dobierzemy coś dla siebie. Może to być np. napis, inspirujący cytat. Niniejsze dodatki są w szczególności uwielbiane przez dzieci, które w końcu lubią wszystko, co ładne oraz kolorowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-25 10:31:44
Tagi: pokój, poduszki, wyposażenia mieszkania