Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Powszechnie wiadomo, że zrealizowanie remontu naszego miejsca zamieszkania, to skomplikowane zadanie, z którym przychodzi się nam zmierzyć. Jest ono jednak niezbędnością, przed jaką nie jesteśmy w stanie w jakikolwiek sposób się zabezpieczyć. Nasze mieszkania na rezultat czasu tracą bowiem wyjątkowo wiele swoich atutów wizualnych, które we własnym działaniu musimy przywrócić.


Doświadczenie
salon
Napisał: designmilk
Na podstawie: http://www.flickr.com
klarownie pokazuje nam, że osoby bez doświadczenia w tym temacie mogą czuć się niezmiernie zagubione, ze względu na brak dostatecznych zdolności do wykonania kluczowych prac. Naturalnie same czynności budowlane nie oznaczają wprost zwieńczenia naszych starań. Następnym etapem, jaki bez wątpienia jesteśmy zobowiązani ukończyć to wyselekcjonowanie elementów wyposażenia. Mowa w tej sytuacji zarówno o każdego typu umeblowaniu, z jakiego będziemy codziennie korzystać, ale dodatkowo o innych szczegółach. Okazuje się bowiem, że w wielu przypadkach lekceważonym przez nas przejawem jest oświetlenie domu. Jakoś wydaje się być pozornie nieznaczące, to tymczasem jego rola w polepszaniu ostatecznych walorów wizualnych jest niebywale duża. Jak powinniśmy w związku z tym dobierać je w naszym mieszkaniu, o ile chcemy cieszyć się jego funkcjonalnością i atutami wizualnymi?
Na samym początku należy uświadomić sobie, że każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu spełnia zupełnie inna funkcję, skutkiem tego też wybór jego oświetlenia powinien mieć miejsce po dokładnym przeanalizowaniu jego profilu
interesująca lampa
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com
.


W pomieszczeniach kuchennych optymalnym rozwiązaniem będą lampy do kuchni (warto sprawdzić: lampy do kuchni) w postaci montowanej do sufitu, by w ten sposób gwarantować nam realnie jak najjaśniejsze źródło światła. Sprawa niemniej jednak wygląda zupełnie inaczej w przypadku salonu. Jest to pomieszczenie poniekąd reprezentatywne, skutkiem tego warto by odszukały się w nim designerskie elementy umeblowania. Należytym przykładem będą skutkiem tego wszelakiego rodzaju dekoracyjne lampy wiszące do salonu (lampy wiszące do salonu), jakie niewątpliwie sprawnie odmienią jego wygląd. Świetnym rozwiązaniem jest w podobny sposób żyrandol do salonu (zobacz: żyrandol do salonu) wytworzony ze specjalnych i równocześnie wytrzymałych tworzyw.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-31 16:36:39
Tagi: oświetlenie, remont, źródło światła