Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak tanim kosztem uatrakcyjnić wygląd przeciętnego mieszkania - życiowe wskazówki dla jego gospodarzy

Kiedy mieszkamy w dawnym bądź choćby nawet w komunistycznym budownictwie, to wówczas czasami zastanawiamy się, jak nasze powszednie życie wyglądałoby, jeżelibyśmy przenieśli się do nowo wybudowanego domu jednorodzinnego.


I przeważnie poprzestajemy na marzeniach, bo prywatny budżet świeci pustkami. Jednak brak gotówki niekoniecznie musi oznaczać całkowitą rezygnację z ciekawych lub (zobacz by por�wna�) nawet odrobinę intrygujących aranżacji mieszkalnych wnętrz. O przyjaznym klimacie w domu przesądzają tak gruntowanie odrestaurowane pomieszczenia czy solidne meble, jak i dodatki. Czasem stają się one zresztą największą ozdobą mieszkania.

Remont łazienki lub >>> kliknij odnośnik toalety pociąga za sobą ogromne koszty i to nawet wtedy, gdy pomieszczenie jest całkiem nieduże. W czasopismach dla majsterkowiczów można z łatwością znaleźć sporo wskazówek, a specjaliści usiłują przekonać czytelników, że gruntowny remont można zrealizować za ledwie kilka tysięcy. A kiedy łazienkowe sanitariaty muszą jednak dotrwać do następnego remontu, to na razie można zainwestować w intrygujące akcesoria, czyli dla przykładu wolno opadające deski do sedesu z śmiesznymi i trochę zaskakującymi ilustracjami lub w lustra o nietypowych kształtach. Dużo informacji znajdziesz pod linkiem http://artaitalia.pl/category/sanitariaty.


Nowoczesne mieszkanie
Napisał: Tregde Ferie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Salon to miejsce, gdzie właściciele domu przeważnie przyjmują gości, zatem jego wnętrze powinno stać się wizytówką mieszkania. Gdy jego posiadacze zbierają ciekawe przedmioty, to właśnie tutaj mogą umieścić jeśli nie większą część zbiorów, to chociażby cenniejsze okazy. Oczywiście istnieją też inne, bardziej standardowe sposoby na mniej lub bardziej typową aranżację - sklepy w końcu nie świecą pustkami. I gdy komuś nie przypadną do gustu designerskie sofy, to z pewnością wybierze inny sprzęt. A jeden niebanalny mały mebelek jest w stanie zupełnie zmienić wygląd salonu. Jeśli jesteś zainteresowany zobacz designerskie sofy.

Z lampek, kinkietów lub żyrandoli rzecz jasna korzystamy wtedy, kiedy za oknem zapada zmrok. Jednak w trakcie dnia np. lampy kryształowe albo plafony stają się koniecznym elementem aranżacji. Dlatego jeśli ktoś planuje choćby niedużym kosztem nieco zmienić wygląd mieszkalnych pomieszczeń, ten może zakupić nowoczesne oświetlenie. Wielką popularnością cieszą się obecnie LED-y, lecz aby się wyróżnić, warto dla przykładu zainwestować w co najmniej parę kolorowych żaróweczek lub w taśmy ledowe. Sprawdź nowoczesne lampy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 11:29:36
Tagi: oświetlenie, remont, aranżacja