Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Mieć w taki sposób umeblowane mieszkanie by zachwycało gości to niełatwa sztuka. Niekoniecznie można to osiągnąć bogatym wyposażeniem, gdyż najważniejsza jest tutaj kreatywność i poczucie gustu. Bez tego ani rusz.

Nawet najdroższe i najbardziej supernowoczesne sprzęty nie pomogą, jeśli umeblujemy mieszkanie bez wyczucia gustu. Co prawda może ono zachwycać, lecz tylko tym, iż jest niesłychanie nowoczesne i nic ponadto, a zachwyt może budzić jedynie wysoki koszt całego przedsięwzięcia. Niezwykły klimat i charakter każdemu pomieszczeniu nie dodaje bowiem drogi sprzęt czy meble, lecz umiejętne dobranie elementów dekoracyjnych, co tworzy spójną całość całego wnętrza.

nowoczesna aranżacja wnętrza
Napisał: slemon810
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niewątpliwą furorę pośród osób z artystycznym pazurem, choć to jasne nie jedynie robią obecnie dekory ścienne (http://www.kafelki-obrazki.pl/kafelki-i-dekory-c-1.html). Jest to może u nas jeszcze nowość, lecz pomalutku i krok po kroku podbijają nasz rynek i na pewno będą budzić wielkie zaciekawienie. Cóż to takiego? Nadmienione dekory ścienne to płytki ceramiczne (sprawdź promocje na płytki ceramiczne sklep internetowy- http://www.euro-ceramika.pl/), lecz nie takie powszechne z masowej produkcji, tylko kafelki artystyczne ręcznie malowane. Ich wszechstronność wykorzystania zachwyca, dlatego duża liczba osób decyduje się na ich użycie w swoich domach, dzięki czemu nadają im niepowtarzalny charakter. Wspaniałe jest to, że kafelki artystyczne mogą być wykorzystane w najbardziej niesamowity sposób, jaki przyjdzie nam do głowy . Może to być pocztówka z najwspanialszych wakacji, narysowana na jednej kafli lub paru, dzięki czemu utworzy coś na miarę pamiątkowego obrazka, można z pojedynczych elementów zamówić nową ramkę we wzory, które nam odpowiadają. Hitem pośród konsumentów są teraz dekory ścienne do kuchni czy łazienki 3d. To różnego rodzaju nie tylko ramki do luster ale również motywy z lubianych miejsc, czy w innowacyjny sposób wykorzystane kafelki >> sprawdź więcej artystyczne.stylowy wystrój
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wykorzystane w wymyślony przez nas sposób tworzą unikatowy klimat i nadają mu świeży charakter. Efekt jest wprost zdumiewający, a klienci coraz częściej pobudzają swoją wyobraźnie i tworzą takie dekoracje , jakich można im zazdrościć. Wszystkie dekory ścienne jak i kafelki artystyczne wykonane na zamówienie to nic innego jak wydobycie z samego środka nas naszych myśli, wspomnień i marzeń (kafelki-obrazki.pl/). Wchodząc do łazienki możemy poczuć się dzięki temu jak na ostatniej wycieczce w Paryżu lub również podziwiać każdorazowo zachód słońca z nad morza. Wszystko to jest w zasięgu ręki, należy więc wdrożyć swój pomysł i poczuć się w swoim własnym domu\mieszkaniu jak w bajce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-07 10:30:35
Tagi: meble, kuchnia, zamówienie