Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co rok , kiedy nadchodzi sezon plażowy panie zaczynają zastanawiać się, co ubrać na plażę. Hitowe bikini oczywiście podoba się chyba każdej, ale niestety odsłania wszystko, nawet to,co panie chciałyby ukryć.

Bikini cały czas było na topie , jednak pomimo swej popularności nie każda z dziewcząt ma ochotę właśnie w nim się pokazywać . Prawda jest taka, iż jest wspaniałe gdy kobieta jest osobą bez żadnych niedociągnięć figury, Niestety, która z dam jest całkowicie uradowana ze swojego wyglądu?


Naturalnie jedynie mały odsetek aprobuje się takim jakim jest. Wyjście na plaże jednak nie musi być przywilejem samych szczupłych kobiet o perfekcyjnej figurze . Tym o nieco pełniejszych postaciach również coś się należy. Doskonałym sposobem w zamian bikini są stroje kąpielowe jednoczęściowe- http://jagna.pl/stroje-kapielowe-jednoczesciowe-c-21_33.html. Tym bardziej, że w zasadzie na każdą niedoskonałość czy mankament figury da się odnaleźć jakieś wyjście. Kobiety z niedużym piersiami, zbyt zaokrąglonymi biodrami czy także z odstającym brzuszkiem odnajdą coś dla siebie. Aktualnie stroje kąpielowe jednoczęściowe są tak produkowane, że są w stanie zatuszować wszystkie z tych niedoskonałości. Odpowiednie kroje i linie doskonale spełniają się w odniesieniu do każdego rodzaju figury, dzięki czemu wszystkie z dziewcząt bez skrępowania może zaprezentować się na plaży. Nie warto więc katować się jeszcze wiosną wspaniałymi dietami i męczyć mocnymi ćwiczeniami aby zgubić choć parę kilogramów.


Strój kąpielowy retro
Napisał: Bodylook.pl
Na podstawie: Bodylook.pl
Odpowiednio dobrane stroje kąpielowe jednoczęściowe wywołają ,że w zasadzie każda|z pań będzie wyglądała jak modelka z żurnala. Odpowiedni odcień, krój maskujący niedociągnięcia figury, lub uwydatniający to, co powinno być bardziej wyeksponowane sprawi, że każda z pań poczuje się fascynująca i bez kompleksów odda się urlopowemu wypoczynkowi. Należy dodać, że stroje kąpielowe jednoczęściowe nigdy nie wychodzą z mody i swoją powodzeniem wcale nie ustępują bikini- rekomendowana strona. Z pewnością są również praktyczniejsze w noszeniu, bo nie ma strachu, że podczas pływania coś się zsunie czy niechcący odepnie jak to ma miejsce w wypadku strojów dwuczęściowych. Zanim więc zaczniemy intensywnie zrzucać kilogramy i cierpieć katusze zaliczając kolejną dietę, prześledźmy ofertę jednoczęściowych strojów kąpielowych. Z pewnością każda z dziewcząt znajdzie coś dla siebie co spowoduje, że patrząc w lustro pomyśli, że wspaniale się prezentuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 14:56:32
Tagi: figura, plaża, moda