Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Projekt budynku dostosowany do wielkości działki!

Dobór właściwego schematu domu to ogromnie znacząca sprawa. Projekt musi pasować do wielkości parceli, wytycznych wskazanych przez urząd danej gminy, również spełniać wymagania właściciela.
Projekt budynku nie powinien zarezerwować zanadto dużo miejsca na działce. Przy wyborze projektu należy zwracać uwagę na podaną przestrzeń zabudowy. Ta wiadomość pozwala ocenić, ile po budowie domu zostanie na działce wolnej nawierzchni na ogród. Dom tani w budowie i energooszczędny, to dla wielu osób wymarzony wzorzec domu.

projekt
Na podstawie: pixabay
Przed kupnem projektu należy zaznajomić się z warunkami zabudowy terenu. Projekt domów (prefabrykowane domy) o prostym zarysie budynku opartym najczęściej na zarysie prostokąta i z dachem dwuspadowym, jest też nietrudny w budowaniu, co pozwala często na dokonanie wielu robót budowlanych systemem gospodarczym - projekty domów są kreatywne. Poddasze w modelach domów (domy prefabrykowane projekty) z takim dachem jest w stanie być doświetlone oknami dachowymi, czy też lukarnami, co całkowicie oświetla górne pokoje. W tym ostatnim przypadku bryła jest bardziej wzbogacona, a strych zyskuje na powierzchni użytkowej. Jednocześnie powinno się się liczyć z wyższymi stratami ciepła.dom jednorodzinny
Napisał: Urbane Apartments
Na podstawie: http://www.flickr.com
Projekt domu z dachem dwuspadowym to pomysł pożyteczny i tani w budowie, a dołożenie osobistych części nadaje budynkowi charakteru. Projekty domów to zwykle wybierany pomysł przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Domy znajdujące się w tej kategorii cechuje prosta i spleciona bryła, również typowa konstrukcja dachu, co w istotny sposób oddziałuje na wartość budowy. Przekrycie domu dachem dwuspadowym powoduje, że pomieszczenia na poddaszu mają zwykle jeden skos, dzięki czemu można ciekawie urządzać indywidualne pokoje. Dach dwuspadowy to dach energooszczędny, ponieważ im mniejsza powierzchnia dachu, tym niższe starty ciepła budynku. Im mniej przestrzeni dachu, załamań, tym mniej łączeń termicznych, przez które ucieka ciepło z domu - zobacz kompletną ofertę na tej stronie. Estetyka domu z dachem dwuspadowym to także znaczący składnik przy wyborze domu. Projekty z dachem dwuspadowym to propozycje ponadczasowe i gustowne. Wybór projektów z dachem dwuspadowym jest olbrzymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-16 16:43:30
Tagi: ogród, budynek, ciepło