Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Aranżowanie łazienki w Łodzi - prawdopodobnie będzie jeszcze łatwiejsze, niż sądziłeś!

W chwili obecnej bardzo dużo młodych małżeństw myśli o tym, aby wyprowadzić się od swoich rodziców jak najprędzej. Sporo ludzi pragnie zainwestować zebrane na ślubie pieniądze w zakup mieszkania. Jest to wyśmienite wyjście, bowiem w innym wypadku gotówka błyskawicznie może się rozejść.

W łazience
Napisał: cleong
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz częściej młodzi ludzie stawiają na nabycie małego mieszkanka, bowiem nie zamierzają oni brać pożyczki na całe życie. Niestety nabywając kawalerkę nie będziemy posiadali zbyt dużo miejsca. W takim razie istotne jest, aby zasięgnąć rady doświadczonego projektanta, który zrobi dla nas wyjątkowy projekt. Meblując kuchnię należy zdecydować się na pastelowe barwy, za pomocą których pomieszczenie optycznie się zwiększy. Natomiast aranżując salon warto zwrócić nacisk na to, żeby było nie jedynie ładnie, ale i komfortowo. Wygodna kanapa to podstawa niejednego pokoju, w którym będziemy spędzać najwięcej czasu w ciągu dnia. W malutkiej garsonierze najprzyjemniejsze jest urządzenie łazienki, ponieważ zazwyczaj jej rozmiary są porównywalne jak w większych mieszkaniach. Jeśli zastanawiamy się, gdzie uda nam się nabyć armaturę sanitarną to warto odwiedzić Łódź, bowiemsą tam sklepy, w których wynajdziemy sprzęty w wyśmienitej cenie. Najciekawsze są tam kabiny prysznicowe w rozmaitych wymiarach i kolorach - więcej na stronie http://www.cermag.com.pl/pl/produkty/wanny-kabiny. Najczęściej kupowane są kabiny prysznicowe narożne o półokrągłym profilu, bowiem dzięki nim jesteśmy w stanie zaoszczędzić trochę miejsca.Prysznic z brodzikiem
Napisał: Plage Vinilos y Adhesivos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Standardowy rozmiar to 80x80 cm lub 90x90 cm. Wybór uzależniony jest zwłaszcza od ilości wolnej przestrzeni w łazience. Jeśli możemy pozwolić sobie kabinę 90x90 cm, to tą winniśmy kupić, ponieważ komfort kąpieli na pewno będzie większy. Następną kwestią nad którą powinniśmy pomyśleć jest rodzaj szyby oraz typ otwierania. Jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani, jaka kabina będzie najbardziej odpowiednia do naszej łazienki to dobrze jest poprosić o radę projektanta, jaki ma większą wiedzę na ten temat.

Nie musimy się zamartwiać, iż nie uda nam się kupić tego, co sobie zamarzyliśmy, ponieważ teraz na rynku jest cała masa różnorodnych sprzętów. Odwiedzając Łódź na pewno odnajdziemy markety, w jakich uda nam się zakupić to co chcemy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 13:19:31
Tagi: mieszkanie, łazienka, toaleta, Armatura sanitarna