Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wykańczamy mieszkanie - na jakie produkty dzisiaj warto zwrócić uwagę?

Zaprojektowanie lokalu mieszkaniowego jest w stanie pochłaniać ogrom czasu i funduszy. Projektując lokum należy kupić sporo przedmiotów, bez których trudno nam będzie normalnie mieszkać.

Projektowanie domu należy zaczyna się od kupienia koniecznych do jego wykończenia akcesoriów. Przede wszystkim więc dobieramy barwy farb na ściany, decydujemy, jak skończyć podłogi i ściany w kuchni i w łazience. W naszych kuchniach i łazienkach ciągle wyróżniają się płytki ścienne ceramiczne. Naprawdę sporo usatysfakcjonowanych posiadaczy swojego domu, czy mieszkania dość chętnie decyduje się na Tubądzin płytki. Doceniany Tubądzin i to jeden z największych polskich wytwórców ceramicznych płytek podłogowych i ściennych. Jeśli chodzi o Tubądzin płytki wyróżniają się subtelnych wzornictwem, dzięki czemu klienci mają szansę tworzenia stylowych i ponadczasowych wnętrz. Warto sprawdzić nowoczesne płytki. Po skończeniu prac wiązanych ze skończeniem domu czy mieszkania pora pomyśleć również o jego wyposażeniu w dane sprzęty, pościel, czy naczynia kuchenne. Od wielu lat w polskich domach królują obrusy produkowane przez Andropol. Obrusty te zyskują uznanie za sprawą bogatych, lecz jednocześnie nowoczesnych wzorów. Taka stylistyka świetnie sprawdza się w przypadku uroczystych obiadów.Ceniony Andropol jest nie tylko producentem obrusów, ale również ekskluzywnej pościeli oraz ręczników.Garderoba
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Musimy też pomyśleć o umeblowaniu danego domu czy mieszkania. W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się szafy z przesuwanymi drzwiami. W wielu z nich stosowane są systemy produkowane przez firmę Geze. Wspomniana firma Geze oferuje również napędy do okien. Bez wahania sprawdź znajdź tutaj. Na koniec pora tak naprawdę zastanowić się nad tym co sądzimy o wyposażeniu danej kuchni w niezbędne akcesoria. Jednymi z naprawdę podstawowych są tak naprawdę różnego typu naczynia kuchenne. Wybór naczyń do kuchni\kuchennych, w tym różnego typu garnków, patelni i brytfann jest w ostatnim czasie naprawdę potężny. Osoby przywiązane do tradycji z pewnością chętnie wybiorą naczynia sygnowane marką Emalia Olkusz. Firma ta produkuje swoje wyroby od bardzo dawna. Teraz do tradycyjnych naczyń emaliowanych, jak Emalia Olkusz dołączyły też modele ze stali nierdzewnej i teflonu. To ciągle tylko niewielka część tego, co będzie nam niezbędne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 09:39:28
Tagi: dom, łazienka, kuchni