Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co zrobić, aby stać się modną kobietą

Moda jest pojęciem bardzo szerokim. Dla wielu osób znaczy ona jedyne ślepe naśladowanie obowiązujących trendów, dla innych będzie sposobem na życie. Jedno nie pozostawia wątpliwości: przynosi ona wielkie korzyści finansowe wielu osobom: projektantom, stylistom, modelkom.

stylizacja
Napisał: Lookatme BR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wśród czasopism dla kobiet pełno jest tytułów poświęconych wyłącznie modzie. To z tych magazynów znaczna część kobiet bierze informacje na temat tego, jakie buty, ubrania oraz dodatki są modne w danym sezonie. Nie każda jednak kobieta umie zastosować te informacje w praktyce. Z tego powodu aby spełnić oczekiwania wielu pań, dla których moda jest prawdziwym hobby tworzone są najróżniejsze kursy - http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia. Do jednego z z bardziej ciekawych na pewno należy kurs stylizacji ubioru. Wspomniany kurs stylizacji ubioru to orientacyjnie sto dwadzieścia godzin nauki. Dzięki kursowi każda kobieta nauczy się nie tylko, jak podkreślać pozytywne strony swojej figury, ale także jak ukrywać jej mankamenty. Kobiety mają możliwość nauczyć się także, jak zestawiać ze sobą elementy garderoby, jak wybierać dodatki. Moda jest inna niemalże każdego roku. Lubi również powracać. Umiejętności , które zdobędzie się na kursie bez wątpienia więc okażą się przydatne nie tylko w czasie jednego sezonu.modny ubiór
Napisał: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nad swoim wizerunkiem kobieta może pracować z pomocą specjalistki style coach. Pracą style coach zajmuje się na terenie naszego kraju jak do tej pory stosunkowo mało osób. Mimo to bez wątpienia uda nam się znaleźć specjalistę, która stworzy nowy wizerunek. Będzie to pomocne w zmianie nie tylko swojego wizerunku zewnętrznego, ale odmieni także nasze wnętrze (moja strona). Na pewno nauczy to kobietę odpowiedniego doboru stroju, robienia makijażu i fryzury. Dzięki osobistej stylistce każda kobieta ma szansę zyskać swój własny, indywidualny styl. Co ciekawe, wśród klientów specjalistek od wizerunku nie brakuje także mężczyzn. Przybywa bowiem mężczyzn, którym zależy na modnym wyglądzie. Zarówno przedstawicielki płci pięknej, jak i panowie będą modni jednak tylko wówczas, kiedy dobiorą ubranie odpowiednio do posiadanych sylwetek. W dużej mierze na to, jak jesteśmy odbierani przez innych wpływa to, co postanowiliśmy założyć. Każdy powinien o tym wiedzieć, jeśli chce być dobrze postrzegany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-23 11:46:26
Tagi: moda, trendy, ubranie, specjalista, ubiór, strój