Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak w prosty sposób zaoszczędzić na wykończeniu? Hurtownia sanitarna to dobry kierunek!

Planując nabycie mieszkania, warto poznać szczegółowe plany pomieszczeń. W większości przypadków nie obejdzie się bez zmian związanych z rozmieszczeniem gniazdek i elementów hydraulicznych.Kiedy planujemy nabycie domu celem wynajmu osobom z zewnątrz nie ma z tym dużych problemów. Wystarczy wybrać lokal, wykończyć go w minimalnym stopniu i można wynajmować. Gorzej, kiedy planujemy nabycie mieszkania dla siebie.

płótno - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
mieszkanie - perspektywa
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzadko kiedy bywa tak, że wybrane przez nas mieszkanie (sprawdź mieszkanie na sprzedaż oferowane przez Archicom Polska S.A.) czy jakikolwiek inny lokal do użytku spełnia w 100% nasze wymagania. Jak nie trzeba dorobienia gniazdek, to zmiany ścian, to znów zawory są nie w tym miejscu, co chcemy. W większości tego typu niby drobnych przeróbkach koszty zazwyczaj przewyższają wszelkie plany. Jeśli natomiast z uwagą planujemy zakupy, możemy te koszty obniżyć do minimum i zmieścić się w swoim finansowym planie wykończenia. Bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić http://lechbilgoraj.pl/oferta/instalacje/instalacje-wody-uzytkowej/.

Nie bez przyczyny mówi się, że łazienka stanowi najdroższe pomieszczenie do wykończenia. To jedno z pomieszczeń, zaraz po kuchni, które musi zmieścić w sobie dosyć drogie sprzęty, jak pralka, wanna, umywalka, misa wc i baterie. Uwzględniając do tego koszty płytek i ich położenia, koszt wykończenia łazienki ze średniej klasy sprzętami waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Istnieją jednak metody, by zmniejszyć te koszty. Jednym z nich jest hurtownia sanitarna.

W takim miejscu, jak hurtownia sanitarna można uzyskać pełnowartościowe urządzenia, takie jak choćby: kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, umywalki, miski wc oraz baterie, znanych na rynku marek w o wiele mniejszej cenie. A wszystko dzięki temu, że oferowane w takich miejscach modele pochodzą zazwyczaj z końcówek serii producentów. Tym sposobem możemy zakupić dobrej jakości towary taniej o min. 20-30procent. Wszystko zależy od hurtowni. Więcej bonusów http://lechbilgoraj.pl/oferta/wyposazenie-lazienek/stelaze-podtynkowe-akcesoria-lazienkowe/.

mieszkanie - marina
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Drugim sposobem na zmniejszenie kosztów wykończenia lokalu jest hurtownia hydrauliczna. Wbrew pozorom wiele zaworów i przewodów wcale nie jest taka tania, jeśli weźmiemy pod uwagę całość wykończenia. W szczególności, kiedy celem naszego wykończenia nie jest kilkudziesięciometrowe mieszkanie (mieszkania na sprzedaż nad morzem zachodniopomorskie), a kilkusetmetrowy dom. Wówczas warto pomyśleć dodatkowo np. o pompie ciepła, która choć stanowi jeden z najdroższych elementów wykończenia, w perspektywie czasu znacząco zmniejszy koszty ogrzewania. Poza tym, hurtownia hydrauliczna posiada w swojej ofercie wiele grzejników, mierników, zaworów, i innych produktów w równie atrakcyjnych cenach – minimum 20-30% niższych niż w standardowych sklepach.

Jeśli nie zależy nam na posiadaniu urządzeń najnowszych kolekcji, stawiając przede wszystkim na jakość wykonania oraz funkcjonowania urządzenia, hurtownie sanitarne i hydrauliczne mogą znacząco obniżyć koszty wyposażenia pomieszczeń naszego mieszkania lub domu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można dzięki temu przeznaczyć na wakacje z rodziną, które po remoncie będą najlepszą formą odpoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-23 14:12:26
Tagi: domu, kuchni, towar, metody