Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Lubimy przebywać w uroczych i przytulnych miejscach, ale ze szczególnym uczuciem urządzamy dom, bo jest to miejsce, które jest azylem od powszechnych trosk.

dach nad głową jest dla nas obszarem niezwykle ważnym, w którym wypoczywamy i nabieramy sił do dalszego działania. Staramy się aby było nie tylko nastrojowe przydatne ale też urządzone ze smakiem i oznaczone powiewem nowoczesności. To przecież rodzina mają tu się wspaniale czuć. Efekt nowoczesności uzyskamy niewielkim wydatkiem; najczęściej starczy do dotychczasowego urządzenia dorzucić coś, co jest współcześnie bardzo modne.

przykładowa aranżacja salonu
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie jest to wielki wydatek, jeśli zrobimy to mądrze - te nowoczesne lampy sufitowe robią furorę . Idealnym przykładem odświeżającym wizerunek dachu nad głową jest wymiana staroświeckich już żyrandoli na awangardowe lampy sufitowe. Teraz przechodzą one prawdziwy odrodzenie zainteresowania, bo ich nowatorskie układy nie pozwalają przejść obok nich obojętnie W niesamowity wręcz tryb zamienią wizerunek wszystkich wnętrza. Przyciągają oko, a ich wielorakość powoduje, że każdy nawet najbardziej kapryśny konsument znajdzie coś na miarę osobistych zapotrzebowania. Scenografia wnętrza na nowo zmienią nie tylko postępowe lampy sufitowe: wspaniale wykonają to zadanie również lampki nocne dla dzieci, które są teraz jednymi z szybko rozchwytywanych jak też nowoczesne lampy stojące wspaniale nadające się do salonu. Zakup któregokolwiek z tych artykułów doda każdemu wnętrzu nowoczesności i zapewni niepowtarzalny klimat pomieszczenia - http://www.lampytanie.pl/1673-nowoczesne-lampy-stojace.meble w kuchni
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zarówno nowoczesne lampy sufitowe, lampki nocne dla dzieci jak i nowoczesne lampy stojące wyprodukowane są z niezwykle trwałych elementów i na podstawie najnowocześniejszych trendów w dziedzinie oświetlenia. Ponadto wspanialedopasowują się resztą przedmiotów i meblami. Niewątpliwą pozytywem jest to, że światło które dają wspaniale rozprowadza się w mieszkaniu i co najważniejsze, odznaczaj się niezwykle długą żywotnością, gdyż jest to oświetlenie typu led - lampki nocne dla dzieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 16:16:27
Tagi: meble, wnętrze, działania