Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Na jakie źródła światła w mieszkaniu najkorzystniej się zdecydować? Oto parę podpowiedzi.

Jeżeli akurat stałeś się właścicielem wojego domu, przed Tobą niewątpliwie najprzyjemniejsza część całego procesu przeprowadzki - urządzanie nowego domu. Oczywiście urządzanie nowego mieszkania czasem potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy - szczególnie kiedy zajmujemy się tym po raz pierwszy i nie mamy zielonego pojęcia, jak się za to zabrać - jednakże z drugiej strony bez wątpienia potrafi być również ogromną frajdą i dać gigantyczną satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Niektórzy tak mocno lubią adrenalinę towarzyszącą urządzaniu swojego domu, że stosunkowo często decydują się także na przeprowadzenie remontu, w czasie którego przykładowo wymieniają wszystkie dodatki. Dzięki tego rodzaju zabiegom możesz zmienić swoje mieszkanie nie do poznania właściwie w parę dni!
led
Napisał: unbekannt270
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z fajnych tricków, które oczywiście pozwolą diametralnie zmienić Twoje mieszkanie, będzie dla przykładu wymiana oświetlenia. Co dzisiaj jest najmodniejsze? Oczywiście wiele zależy od tego, w jakim dokładnie stylu masz wykończone swoje mieszkanie, jednakże już teraz możemy Ci powiedzieć, że w nadchodzących sezonach z pewnością bardzo modne będzie oświetlenie LED. Żeby trochę urozmaicić wygląd oświetlenia w Twoim mieszkaniu musisz między innymi zdecydować się na jakieś oprawy do wbudowania - zapoznaj się z ofertą opraw do wbudowania. Obecnie bowiem oświetlenie LED to nie tylko malutkie żarówki zamieszczone na listwie, ale przykładowo w różnego rodzaju ciekawych oprawach o różnych wyglądach. Co interesujące, możesz zdecydować się zarówno na oprawy do wbudowania, które będą dyskretnie ozdabiały Twoje pokoje lub na oprawy wiszące, które z wielkim powodzeniem są w stanie zastąpić klasyczne żyrandole - https://trilux.com/products/pl/Oswietlenie-wewnetrzne/Oprawy-do-montazu-nabudowanego-i-zwieszanego. Jeżeli zdecydujesz się na taką ozdobę swojego salonu, możesz mieć niemal pewność, że każdy odwiedzający Cię przyjaciel będzie bez wątpliwości zachwycony wyglądem Twojego mieszkania. Obecnie oprawy wiszące na oświetlenie LED robią ogromną furorę, dlatego na pewno warto z tego skorzystać przy wykańczaniu swojego mieszkania.


Jeżeli nie możesz zdecydować się na żadne rozwiązanie, nic straconego - możesz na przykład poszukać inspiracji w magazynach wnętrzarskich albo po prostu udać się do architekta wnętrz, który Ci w tym pomoże.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 09:28:21
Tagi: LED, dodatki, czas, projektant