Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Obuwie na cieplejsze dni - jakie wybrać

Wraz z pojawianiem się wiosny praktycznie wszyscy mamy chęć wymienić ubrania i obuwie zimowe na lekkie, zwiewne, wiosenne stroje i adekwatne do stroju buty.

Wśród pań dużą popularnością cieszą się botki, czyli krótkie buty, z reguły skórzane czy też z tworzywa sztucznego, na ogół na obcasie. Wiele kobiet zakupuje beżowe botki, ponieważ stanowią one fantastyczne przełamanie ponurej odzieży na zimę, z której nie sposób rzecz jasna zrezygnować w chłodne dni.Beżowe botki są nie tylko estetycznymi butami, na co rzecz jasna większość osób zwraca uwagę, ale także są niewątpliwie wygodne. Takie obuwie możemy założyć nie tylko do dystyngowanego ubioru, ale również na codzienne wyjścia. Nie dziwi zatem, że beżowe botki cieszą się tak dużą popularnością wśród kobiet. Pełna gama dostępna w sklepie pantofelek24.pl. Co prawda, wiele z nich wybiera buty w kolorze ciemniejszym, co pozwala uniknąć przeróżnych zabrudzeń, jakie łatwo mogą powstać w czasie wiosennej pogody. Wiele kobiet też posiada jednocześnie więcej niż jedną parę obuwia tak zwanego przejściowego i beżowe botki należą do jednych z najczęściej wybieranych kolorów.

Czarne buty
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Inaczej sprawa wygląda, jeżeli chodzi o buty dla mężczyzn. Chociaż wielu z nich ma więcej par butów, to jednak mężczyźni są bardziej skłonni niż kobiety do zamiany zimowych butów na lekkie tenisówki męskie. Bardzo łatwo można to zauważyć w słoneczne, nieco cieplejsze dni. Podczas, gdy kobiety zwykle zakładają obuwie, jakiego nie możemy zaliczyć jeszcze do butów odpowiednich jeśli chodzi o ciepłą pogodę, panowie bardzo często decydują się na tenisówki męskie. Znajdziesz je w tym sklepie.

Co prawda, są one wygodne i bez wątpienia lekkie, ale trzeba jednak pamiętać, że wiele zachorowań na rozmaite przeziębienia rozpoczyna się właśnie od założenia niewłaściwych do warunków pogodowych butów czy niedopasowanego do pogody ubioru. Często mężczyźni są z kolei lepiej zahartowani niż kobiety, w związku z czym wielu z nich ubiera tenisówki męskie nawet podczas zimy, kiedy nie zalega na chodnikach śnieg. Wielu panów korzysta z takiego obuwia w istocie przez cały rok. Na ogół to kobiety mają znacznie więcej butów niż panowie i zapewne stąd takie dysproporcje. Planując wyjście w cieplejsze dni miejmy jednak na uwadze dość zmienną pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-06 11:54:29
Tagi: kobiety, buty, obcas