Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Masz kłopoty z dobieraniem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest to, jak konkretnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas zdecydowanie zdaje sobie sprawę z faktu, że nie można oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednakże bez dwóch zda często wyrabiamy sobie opinię o konkretnej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeżeli chcesz zatem robić na innych ludziach dobre wrażenie, zdecydowanie musisz zadbać w odpowiedni sposób przede wszystkim o swoją garderobę.
ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo osób niestety ma kłopoty z dobraniem odpowiednich ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zazwyczaj wydaje nam się, że nie ma nic prostszego - idziemy do sklepów, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lusterku i wybieramy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednakże wcale nie jest to tak proste i niejednej z nas bez wątpienia przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście można pójść na wszelkiego rodzaju kursy - teraz wyjątkowo popularne są przede wszystkim szkolenia dress code (http://twojapesa.pl/) - jednakże nie zmienia to faktu, że bez wątpienia łatwiej jest dobrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w takich przypadkach przyda się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na shopping i będzie w stanie obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w określonych typach ubrań. Takie kobity wykonujące zawód personal shopper zwykle mają ukończone różnego rodzaju szkolenia dress code, zatem zdecydowanie będą w stanie udzielić Ci odpowiednich porad - również takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz samodzielnie chodzić na zakupy. Porady udzielone przez personal shopper z pewnością pomogą Ci odkryć najlepsze fasony i barwy ubrań, w których będziesz wyglądać najlepiej. Możesz z tego typu pomocy korzystać jednorazowo - i wówczas kupić sporo ubrań, które uzupełnią Twoją garderobą na dłuższy czas - lub zabierać ze sobą stylistkę na każde zakupy. Jeśli będziesz się stosować do ich porad, bez wątpliwości Twój styl znacząco się poprawi - czytaj o tym jak znaleźć własny styl.


Wbrew pozorom znalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotny jest ich wygląd oraz robione przez nich pierwsze wrażenie, dlatego zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi także jest coraz większe. Z porad stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, więc Ty również możesz sobie pozwolić na odrobinę luksusu!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-18 15:47:11
Tagi: kolory, styl, zakup, fason