Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Technologia ledowa jako doskonałe połączenie ergonomii z estetyką. Krótkie omówienie niektórych rodzai takiego oświetlenia

Oświetlenie ledowe jest obecnie naprawdę popularne. Właściciele nowego typu żarówek w dość łatwy sposób są w stanie niemało zaoszczędzić, ponieważ płacą mniejsze rachunki za prąd. A producenci troszczą się też o to, żeby tego rodzaju lampy były dostępne w wielu różnych modelach.
mieszkanie
Napisał: Lukasz Dunikowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lampka biurkowa LED rewelacyjnie sprawdzi się w każdym domu. Nastolatkom przyda się w czasie odrabiania lekcji, tymczasem opiekunowie wykorzystają ją późnym popołudniem, gdy zechcą przeczytać lokalną gazetę. Lampka biurkowa LED będzie ozdobą mieszkalnego wnętrza, jeśli tylko zostanie dobrze dobrana. Do niekonwencjonalnie wyposażonych pokoi świetnie będą pasowały designerskie modele, z kolei klasycznie prezentujące się lampy sprawdzą się w domach tradycjonalistów.
Pokolenie rodziców zapewne w jakimś stopniu kojarzy świetlówki z epoką PRL-u, kiedy dość często wykorzystywano wspomnianą formę oświetlenia (strona). Tymczasem obecnie w dalszym ciągu korzysta się z podłużnych żarówek, lecz znacząco zmieniła się technologia ich wytwarzania. Nowoczesna świetlówka LED jest o wiele bardziej energooszczędna, aniżeli jej poprzedniczka. Takie oświetlenie idealnie sprawdza się w budynkach przemysłowych, chociaż korzystają z niego tez osoby prywatne. Trzeba przy okazji wspomnieć, że świetlówka LED wcale nie musi świecić białym światłem - w sprzedaży można dostać takie modele lamp, które emitują kolorowe światło.
mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Technologia ledowa ma niemało zwolenników, a liczba zadowolonych klientów ciągle rośnie - http://ledison.com.pl/pl/c/Lampki-biurkowe-Led/20/. Funkcjonalność tego rodzaju oświetlenia, a także troska o jakość oraz estetykę wykonania konkretnego wyrobu sprawiły, że zarówno posiadacze prywatnych mieszkań, jak i kierownicy stojący na czele przedsiębiorstw produkcyjnych często kupują energooszczędne lampy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-19 09:06:10
Tagi: biurko, klient, noc, domu, mieszkań