Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Z jakich powodów należy regularnie dbać o swoje auto, jakie będą najważniejsze serwisowe czynności.

Posiadanie swojego auta wiązać się powinno z odpowiednim dbaniem o jego stan w różnych kwestiach. Dotyczy to przede wszystkim systematycznego serwisowania, jakie pozwoli na to, aby pojazd przez długi czas zachował należytą formę i po prostu jeździł.

Przede wszystkim należy systematycznie zmieniać wszystkie płyty i oleje, pośród jakich najważniejszy jest olej do silnika. Do tego dochodzą jeszcze filtry, podczas zmiany oleju obowiązkowo trzeba filtr również zmienić, ale poza tym warto pamiętać o filtrach paliwa i powietrza. Poza tym w przypadku samochodów na benzynę co kilka lat do zmiany powinny również być świece - link - zapłonowe, dzięki czemu silnik powinien pracować bez żadnych problemów. Z rzeczy mechanicznych również do zmiany będzie ich parę. Zależnie od stylu jazdy co parę lat trzeba będzie zmienić opony i hamulcowe klocki, jakie się wycierają. Z kolei w podobnym czasie swój żywot może zakończyć akumulator varta, więc konieczne będzie zakupienie nowego- świece (zalecamy tą stronę).
varta
Napisał: annieo76
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
varta
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Z kolei wnętrze wymaga dość systematycznych zabiegów związanych z pielęgnacją, choć i niektóre elementy także należy w nich wymieniać. Przede wszystkim będzie to dotyczyło filtra kabinowego, od stanu którego zależy jakość powietrza wewnątrz. Jeśli zbyt długo nie będzie wymieniany, to mogą się w nim zacząć gromadzić najróżniejsze grzyby i roztocza, a to może stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia. Dlatego też powinno się co rok go zmieniać, na przykład na filtry firmy mann filter, jakie charakteryzują się naprawdę wysoką jakością i dobrymi cenami. Dzięki regularnie wymienianym filtrom cały czas mieć się będzie w kabinie czyste powietrze, dodatkowo można je regularnie odświeżać za pomocą najróżniejszych choinek wunder baum. Czystość i świeżość we wnętrzu będą również pomagać utrzymać najróżniejsze środki czyszczące i nabłyszczające- przeczytaj szczegóły.
Regularnie stosowane na deskę rozdzielczą i tapicerkę sprawią, że pojazd w środku bez przerwy będzie prezentował się zadbanie i będzie się z nim bardzo miło i przyjemnie jeździć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 15:19:07
Tagi: firmy, prezent, płaszcz, cena, okres