Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ada, tak przecież nie wypada! Jak uniknąć modowych wpadek, które niekiedy przydarzają się współczesnym polskim kobietom

XXI wiek charakteryzuje wielość trendów w modzie. Ich mieszanie, zwłaszcza przypadkowe, oczywiście nie świadczy o posiadaniu wysublimowanego gustu, chociaż jednocześnie trzeba stwierdzić, że modowe wpadki tak naprawdę mogą przytrafić się też największej elegantce.
buty
Napisał: Sjoerd Lammers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zakładanie stopek do sandałów jest bodajże najbardziej sztandarowym przykładem modowej wpadki. By się przed nimi uchronić i zadać szyku zarówno w czasie spaceru po skwerze, jak i w czasie jubileuszowego przyjęcia w ogrodzie, wystarczy jedynie trzymać się ustalonych zasad, chociaż i od nich również zdarzają się ustępstwa. Kupione w markowym sklepie Lasocki buty z paskami, naprawdę potrzebne w czerwcu i sierpniu sandały na niskim obcasie, jak również te na masywnej koturnie, najlepiej prezentują się na bosej stopie, zwłaszcza kiedy te stopy są dobrze pielęgnowane, a paznokcie staranie pomalowane np. żółtym lakierem. Tymczasem zupełnie inne zasady obowiązują w przypadku trampek czy ogólniej, butów sportowych. W tym przypadku włożenie bawełnianych skarpetek staje się obowiązkowe, a buty New Balance w zestawieniu z lekkimi skarpetami ze znaczkiem firmowym tego samego producenta gwarantują wysoki komfort użytkowania nawet podczas największych upałów- buty lasocki ceneo.
t-shirt
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Wielobarwne skarpety przykuwają wzrok, chociaż tego typu dodatki trzeba nosić z wielkim wyczuciem. Z tego powodu niektóre poradniki mody radzą, by w zasadzie zrezygnować z noszenia takich skarpet lub stopek - w końcu nawet bladoróżowe buty Adidas damskie najlepiej prezentują się w połączeniu ze stonowaną szarością. Dodatkowo posiadanie jednakowych par skarpet ma całkiem praktyczne uzasadnienie, gdyż nie trzeba ich sortować po zdjęciu z suszarki. Natomiast panie, które lubią paradować w balerinach muszą obowiązkowo zaopatrzyć się w efektowne stopki. W tym przypadku dostępna kolorystyka tak naprawdę nie pozostawia wiele do życzenia, więc modna dwudziestolatka magazynuje w szufladzie przynajmniej tyle par stopek w jasnoniebieskich czy białych kolorach, ile t-shirtów wisi w wielkiej szafie- t-shirty zobacz sam.
Wszystkie panie w mniejszym lub dużym stopniu interesują się modą, choć nie wszystkie chcą ubierać się wedle aktualnych trendów. Niekiedy po prostu najważniejsza jest wygoda, a ewentualnymi wpadkami niektóre trzydziestolatki w ogóle się nie przejmują.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-29 09:47:05
Tagi: sport, kobiety, wygląd, gust, pani