Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Modny wygląd jako podstawa satysfakcji z życia, czyli współczesna moda kobieca w dużym skrócie

Modny wygląd ma dla kobiet kluczowe znaczenie. Tak dziewiętnastolatki, jak i wielkie damy, które parę ładnych lat temu ukończyły sześćdziesiąt lat, chcą atrakcyjnie wyglądać, chociaż ową atrakcyjność definiują w różny sposób. W obecnych czasach kobiecość można celebrować na najróżniejsze sposoby, choć wydaje się, że zamawianie ubrań czy obuwia stało się niemal symbolem owej kobiecości.
Aby atrakcyjnie wyglądać niekoniecznie trzeba od razu robić zakupy w markowych sklepach, jednak firmowe stroje o dużo lepiej dopasowują się do określonej, nawet tej nieco zaokrąglonej, sylwetki, natomiast buty zdają się być bardzo wygodne. Z tego powodu przedstawicieli płci pięknej z chęcią kupują kurtki z logo Pumy, a w miejscowych sklepach Converse damskie tenisówki- na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc. Oczywiście nie wszystkie trzydziestolatki preferują sportowy styl, lecz na szczęście w sklepach towaru nie brakuje. Jeżeli elegantka nie kupi zawsze potrzebnych adidasów, to wyda oszczędności na ładne buty Tamaris. Tymczasem styliści podpowiadają, że zarówno obowiązujące trendy, jak i wyczucie gustu są równie ważne. Jeżeli więc trzydziestolatka chce atrakcyjnie wyglądać, to przede wszystkim musi umieć odpowiednio wyrażać swoją kobiecość.


buty tamaris
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Współczesne kobiety nierzadko pracują zawodowo i równocześnie zajmują się paroletnimi pociechami, więc nie chciałyby za często wybierać pomiędzy modą a wygodą. Stąd m. in. zawsze zabieganym czterdziestolatkom, jak również damom po pięćdziesiątce poleca się obuwie sportowe, na przykład adidasy bądź buty Clarks, które świetnie pasują do jeansów i podkoszulek we wszystkich kolorach. Skądinąd wyraz wygoda ma w słowniku nowoczesnych kobiet dużo rozmaitych, w tym również całkowicie prozaicznych znaczeń - jedną trzecią życia spędzamy w łóżku, z tego powodu każdy stylista - (pozostałe wiadomości) będzie podpowiadał, aby koszula nocna była lekka, co jednakże nie oznacza, że trzeba od razu zrezygnować z modnego kroju takiej koszuli- www.ceneo.pl/Podkoszulki_i_halki.


Modą przeważnie interesują się panie i to one głównie dzielą się spostrzeżeniami na temat obowiązujących trendów. I chociaż ta moda jest zmienną, to na pewno niezmiennie prawdziwe pozostaje stwierdzenie, że właściwie wszystkim reprezentantkom płci pięknej ogromną radość sprawia okresowe uzupełnianie zawartości garderoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-29 10:03:05
Tagi: ubrania, pieniądze, zakupy, zabieg, adidasy