Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czynnikiem decydującym o wyborze hotelu jest najczęściej wyposażenie pokojów. Warto zadbać by były one funkcjonalne i niepowtarzalne!

Wielu osobom wydaje się, iż posiadanie hotelu to bułka z masłem. Podróżnicy rezerwują pokoje, a obiekt po prostu przynosi zyski. By interes sprawnie działał wystarczy przecież zatrudnić sumienną ekipę pań sprzątających i podpisać umowę z pralnią pościeli. Jest to jednak wielkie uproszczenie. Aby hotel przynosił oczekiwane zyski trzeba spełnić kilka warunków.
Pierwszy warunek sukcesu - pomysł na wyjątkowy hotel


producent łóżek hotelowych
Kluczem do sukcesu w branży turystycznej jest bezapelacyjnie oryginalny pomysł. Spełnia on czołową rolę zwłaszcza w miastach, które obfitują w obiekty noclegowe. W takim przypadku niepowszednie wnętrza mogą się okazać kartą przetargową i czynnikiem, który zadecyduje o wyborze naszego hotelu przez gości. Z tej potrzeby zakosztowania wyjątkowości podczas podróży narodziła się idea hoteli butikowych, które oferują swoim gościom nie tylko świeżą pościel, wygodne łóżko i łazienkę, ale także niepowszednie doznania estetyczne i poczucie luksusu. W hotelach butikowych nierzadko można spotkać antyki i prawdziwe dzieła sztuki, a ich oferta skierowana jest przede wszystkim do osób zamożniejszych, sama koncepcja powinna inspirować wszystkich właścicieli pensjonatów i apartamentów do wynajęcia. Hotel urządzony z pomysłem i w jednym określonym stylu na pewno zyska uznanie klientów.


Drugi warunek sukcesu - dobre jakościowo wyposażenie - zerknij na producenta łóżek hotelowych.


Ciekawy pomysł nie obroni się jeśli nie zadbamy o właściwe wyposażenie pokoi. Pobyt w hotelu musi oznaczać dla gości prawdziwy komfort, dlatego warto zainwestować w porządne meble. Do podstawowego wyposażenia każdego pokoju hotelowego zalicza się miękkie łóżko, stolik na lampkę nocną, przestronna szafa, stół do pracy oraz fotele albo krzesła. Meble te powinny być przede wszystkim porządnie wykonane i odporne na zniszczenia. Ich praktyczność musi jednak współgrać ze stylem, który dominuje w całym obiekcie. Jeśli bowiem zdecydujemy się urządzić swój pensjonat w klasycznym duchu, meble o geometrycznym kształcie i nowoczesnym designie tylko go oszpecą. Dlatego też w takich sytuacjach najlepiej skonsultować się z fachowcem w dziedzinie aranżacji wnętrz. Warto także zrobić porządną kwerendę w sieci i porozmawiać z ludźmi z branży. Dobry producent łóżek hotelowych i pozostałego wyposażenia z pewnością będzie w stanie nam doradzić, jakie meble wybrać do danego obiektu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 09:17:03