Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Fototapety, czyli doskonały sposób na aranżację każdego wnętrza

Fototapety to sposób dekorowania pomieszczeń, która wraca do łask. To dziś bardzo modny sposób na ozdobienie niemalże każdego wnętrza w mieszkaniu.


fototapety uliczki
Napisał: Jedynka
Na podstawie: Jedynka
Fototapety potrafią całkowicie odmienić pomieszczenie. Można znaleźć bardzo wiele wzorów, a zatem każdy potrafi wyszukać coś dla siebie – wzory standardowe, futurystyczne, przyrodnicze bądź fototapety uliczki. Dzięki fototapetom można w łatwy sposób odświeżyć wnętrze i dać mu unikatowy wygląd. Wprowadza również niesamowity nastrój do całego domu. Takie fototapety da się przykleić na ściany, meble, drzwi, a nawet sufit.


fototapety uliczki
Napisał: designmilk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo często wybierane są fototapety z wzorami przyrodniczymi – panoramą na morze, lasy albo pasma górskie. Niekiedy też ludzie kupują fototapety uliczki, które przedstawiają wspaniałe miejsca, jak Paryż czy Nowy Jork. Coraz modniejsze stają się motywy 3D, które sprawiają wrażenie niezwykle przestrzennych - http://www.demural.pl (http://www.demural.pl).


Fototapety posiadają mnóstwo dobrych stron. Doskonale powiększają wnętrza, a więc są dobre także do bardzo niewielkiego pokoiku. Stanowią największy akcent dekoracji, co pozwala zaoszczędzić na zbędnych ozdobach. Fototapety poddawane są procesowi laminacji, co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe oraz odporne. Tworzone są także z dużej jakości surowców. Nie zniszczą ich promieniowanie UV, tłuszcz oraz czynniki mechaniczne. Plamy da się usunąć w błyskawiczny sposób – należy przetrzeć fototapety ściereczką - warto obejrzeć fototapety uliczki (warto obejrzeć fototapety uliczki).


Fototapety na dobre zagościły w wielu domach. Sprawiają, że wnętrze staje się bardzo oryginalne i ładne. Obok fototapet nie sposób przechodzić obojętnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 12:49:02