Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Fototapety w domu lub mieszkaniu – z jakiego względu wskazane jest się dziś na nie zdecydować?

Urządzając mieszkanie bądź dom trzeba podjąć decyzję dotyczącą tego, w jaki sposób zagospodarowane będą ściany. Współcześnie ma się do dyspozycji dużo oryginalnych rozwiązań, jakie dają szansę zapewnić sobie naprawdę satysfakcjonujący wizualnie efekt.
fototapety 3d
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ściany można pokryć zwyczajną farbą, przy czym na rynku sprzedawane są chyba wszystkie możliwe kolory. W dodatku, wielką popularnością cieszą się również elementy udające cegły, dzięki którym wnętrze nabiera współczesnego i odrobinę surowego charakteru. Nadzwyczaj modna jest też profesjonalna farba tablicowa. Po wyschnięciu można pisać na niej kredą, a potem to ścierać. Przeważnie na takie zaaranżowanie ściany decydują się klienci we własnych kuchniach oraz na ścianie notują przypomnienia lub listy zakupów. Ciągle wiele osób wybiera tapety. Ich ciekawym rodzajem są mające dziś sporo miłośników fototapety, a więc tapety produkowane ze zdjęć. Jeżeli ktoś lubi nietypowe rozwiązania, może wybrać fototapety 3d, które dają naprawdę dość interesujący oraz piękny efekt - http://fixar.pl/fototapety/-3d (http://fixar.pl/fototapety/-3d). Mogą one znakomicie prezentować się przede wszystkim w większych pomieszczeniach, w jakich posiadają „pole do popisu”. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również fototapety abstrakcje. Fototapetę najczęściej nakleja się na jednej ścianie, wobec czego są one odpowiednio wyeksponowane. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupienia tapety wydrukowanej ze swojego zdjęcia.


fototapety 3d
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner
W których pomieszczeniach fototapety gwarantują najlepszy efekt? Można je położyć w zasadzie wszędzie: w salonie, sypialni bądź pokoju dziecka. Oczywiście, najważniejszy jest wybór konkretnego motywu, który powinien korespondować z pozostałymi elementami aranżacji oraz ściany, na której fototapeta ma szansę dobrze wyglądać - K.Wcisło (K.Wcisło). W dodatku, dzisiaj fototapety są przyklejane również w łazienkach. Czasy, w których w łazienkach kładzione były jedynie płytki, żeby jak najbardziej uprościć czyszczenie tego pomieszczenia już dawno minęły.


Dzisiaj właściciele mieszkań i domów są zdecydowanie bardziej odważni i chętnie decydują się na nietypowe pomysły. Podsumowując, fototapety cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich wybór jest rzeczywiście bardzo zróżnicowany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 13:22:02