Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakie są główne różnice między meblami kupowanymi do domów a wykorzystywanymi w przemyśle i usługach.

Wielu osobom meble będą się przede wszystkim kojarzyć z łóżkami albo szafami w naszych mieszkaniach. Rzecz jasna takie właśnie meble są najpopularniejsze, i co najważniejsze oferowane w niezliczonej ilości rodzajów i odmian. Prywatne osoby mogą przebierać i wybierać do woli, w dużej mierze skupiając się na stylistyce i ogólnym wyglądzie. Lecz zupełnie odmiennie do tematów meblowych będą podchodzić usługi oraz przemysł, tu oczekiwania i wymagania będą zupełnie inne. Meble spełniać muszą określone założenia co do funkcjonalności oraz wytrzymałości, sprawy wyglądu spychając nieco na dalszy plan. Oczywiście tam, gdzie z różnymi meblami mają styczność klienci sprawa stylistyki także ma duże znaczenie, lecz nie można tylko na tym opierać swojej decyzji. Przykładem mogą tu być meble hotelowe producent, jakie z powodu swojego przeznaczenia muszą posiadać wszystkie wskazane atrybuty. Powinny więc one być odpowiednio solidne i wytrzymałe, żeby dały sobie radę niż kilka miesięcy użytkowania, ale ważne też będzie, żeby posiadały ładny, estetyczny wygląd.
dowiedź się więcej na Aceropolska
Napisał: Roel Backaert DuPont
Również meble sklepowe, czyli najróżniejsze półki czy szafki w miarę możliwości powinny prezentować się nowocześnie i schludnie. Jednak ich podstawowymi parametrami są wytrzymałość, wielkość i możliwość konfigurowania półek, i to właśnie na te cechy klienci w pierwszej kolejności będą zwracać uwagę - meble (odnośnik do strony) ze stali. Dość często kupowane są systemy mebli modułowych, które niezwykle prosto można zmontować, a jeżeli będzie potrzebne, to też rozszerzyć. Wystarczy zakupić kolejny moduł, złączyć go z poprzednim i sprawa będzie załatwiona. Z kolei w miejscach, do jakich dostęp mają tylko pracownicy, wygląd to jedna z ostatnich rzeczy, na które zwraca się uwagę. Tam meble przede wszystkim muszą być funkcjonalne i spełniać wszystkie oczekiwania osób, jakie będą ich używać - sprawdź producenta mebli hotelowych.


Dlatego też meble wykorzystywane w przemyśle produkowane są z solidnych materiałów, na przykład bardzo popularne są meble ze stali, wykorzystywane na przykład w wielu kuchniach, warsztatach i magazynach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 10:37:02