Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Którą najkorzystniej wybrać biżuterię? Czy srebro będzie najlepszym wyborem? Na co zwracać uwagę w takiej sytuacji?

Rynek wyrobów jubilerskich, ale również tzw. biżuterii sztucznej rozwija się w naszym kraju dosyć szybko. Każdego roku rośnie sprzedaż półproduktów, naprawdę szybko rozwija się handel amatorski czy rynek tzw. ozdób hand-made. Jak więc w takim całym zamieszaniu zakupić coś, co będzie faktycznie wartościowe?
biżuteria srebrna
Napisał: annieo76
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Na pewno dobrze pomyśleć, co jest biżuterią. Na pewno, na tak sformułowane pytanie nie istnieje łatwa odpowiedź. Kliknij po srebrne pierścionki Rzeczywiście tego rodzaju kwestia jak chodzi na przykład o pierścionki srebrne czy naszyjniki złote jest oczywista, schody się jednakowoż zaczynają, jak będziemy planowali sprawdzić czy zegarki, ozdoby do włosów albo niebanalne materiały typu dzianina czy filc, to także biżuteria. W każdej szkatułce musi być zestaw kilku elementów, jakie nie ulegają chwilowym modom, tak więc na zawsze już będą wyjątkowe oraz piękne.


pierścionki srebrne
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Dobrze zainwestować w proste elementy, jak srebrny albo złoty łańcuszek, który jesteśmy ws tanie ozdobić wymiennymi wisiorkami specjalnie wtedy kiedy zmienia się mody. Ponadczasowa jest biżuteria srebrna oraz złota, tak samo sznur pełen pereł lub jedna perła w formie prostej zawieszki. (Dalej) W komplecie z kolczykami taki zestaw sprawdzi się podczas każdego przyjęcia. Najistotniejszą cechą biżuterii jest na pewno materiał, z jakiego określony przedmiot został zrobiony. To od niego jest zależna cena produktu, jego jakość, lecz również wytrzymałość. Tak jak zwróciliśmy uwag wcześniej najbardziej popularna i najlepsza jest biżuteria ze srebra oraz złota. Złota od zawsze jest najbardziej droga.


Nabywając złoto jednakowoż musimy dokładnie sprawdzić próbę stopu, powinna być ona zawarta w opisie przedmiotu, ale również zostać odciśnięta na samej ozdobie. Przedmiot zrobiony z czystego złota stałby się za bardzo miękki, tak więc do tego rodzaju stopu dodaje się też inne metale. Jeżeli chodzi o srebro to podczas wyboru tej biżuterii najkorzystniej kierować się próbą, jaka oznaczona jest w mniej widocznej części wyrobu. W sytuacji srebra używany jest taki podział, że pierwsza próba srebra ma numer 925, druga - 875, kolejna odpowiednio 830 i 800. Podobnie jak w przypadku złota, srebro jest zbyt miękkie, tak więc dodaje się do niego inne metale.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 12:15:02
Tagi: ozdoby, produkt, materiały