Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

O co współcześnie przede wszystkim dobrze jest zadbać w urządzaniu łazienki?

Urządzanie łazienki to doskonałe pole do popisu dla osób z zacięciem estetycznym. To pomieszczenie daje faktycznie wiele możliwości aranżacyjnych, chociaż sporo oczywiście zależy od jego rozmiarów i własnych możliwości finansowych. Przed zaczęciem prac warto zastanowić się jaką sumę można maksymalnie przeznaczyć na wyposażenie łazienki oraz jakie elementy posiadają najważniejsze znaczenie i mogą być nieco droższe aniżeli pozostałe.

klik!
Napisał: Aquaform
Na podstawie: Aquaform
Rozplanowanie finansów umożliwi zaoszczędzenie sobie wielu niemiłych niespodzianek, o czym bezwzględnie trzeba pamiętać. Bardzo ważne są oczywiście skrupulatnie dopasowane wanny. W dużych łazienkach można zdecydować się zarówno na wannę, jak i na prysznic (strona tutaj), z kolei w mniejszych trzeba wybrać jedno z tych rozwiązań.

Wannę oczywiście można zaopatrzyć w specjalną kotarę i panel prysznicowy, w związku z czym bez problemu zmieni się ona w prysznic. Oczywiście, jakość wanny powinna być bezspornie możliwie jak najlepsza, ponieważ jest to najważniejszy punkt każdej łazienki (polecamy tu). Bogaty wybór wanien proponuje marka Marconio, która jest bardzo ceniona przez klientów. Ponadto, należy pamiętać, by przystosować rozmiary wanny do wielkości łazienki. Na szczęście, obecnie na rynku można znaleźć małe wanny, które doskonale sprawdzą się nawet w malutkich pomieszczeniach.


Po wybraniu wanny bądź prysznica można przejść do innych elementów, między innymi umywalki, lusterka oraz szafki pod umywalkę, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne przedmioty. Jeśli pragnie się zaoszczędzić trochę łazienkowej przestrzeni, pralkę można zainstalować w kuchni. Obecnie jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Ważna jest też kolorystyka pomieszczenia.

Największym hitem mody są łazienki zupełnie białe, które wbrew pozorom łatwo utrzymać w czystości. Jeszcze do niedawna w łazienkach były montowane tylko płytki, które notabene nadal wyróżniają się ogromną popularnością. Alternatywą dla nich jest dobrze przygotowane drewno, które także zyskuje bardzo wielu zwolenników. Zadbać trzeba też o szczegóły, takie jak koszyczki na kosmetyki, wszelkiego rodzaju pojemniczki bądź ręczniki. Takie dodatki można obecnie nabyć rzeczywiście dosyć tanio.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:40:30
Tagi: prysznic, lusterko, finanse, ręcznik