Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Tanie meble nie muszą być nijakie. Wystarczy trochę pomysłowości

Żeby urządzić eleganckie wnętrze nie potrzeba wielkich nakładów finansowych. Wiele osób już udowodniło, że pomysłowość człowieka nie zna granic, a dzisiejsze sposoby na tanie dekorowanie umożliwia osiągnięcie celów niskim kosztem finansowym. W Jaki sposób?
Od dłuższego czasu można zauważyć w naszym kraju trend na oszczędzanie. A żeby móc zaoszczędzić, poszukujemy promocji, wykorzystujemy rabaty, sprzedajemy, zamieniamy, dorabiamy. A co można robimy sami: pieczemy chleby, hodujemy zioła i dekorujemy własne domy. W myśl popularnej kampanii: „Zrób to sam” bierzemy się do roboty i tworzymy samodzielnie nowatorskie, często bardzo oryginalne rzeczy.
Wytrwali umieją szperać długie godziny w antykwariatach w poszukiwaniu „perełek” możliwych do przerobienia według modelów z popularnych czasopism dekoratorskich. Czasem wystarczy przemalować, wymienić rączkę czy też nogę, coś dodać lub ująć i już powstają piękne i jakże często tanie meble. Zaawansowani w sztuce renowacji umieją nawet całkiem nieźle dorabiać, zakupując za bezcen stare rzeczy i przemieniając je na nowe, eleganckie mebelki.


Mniej wytrwali, z niewielkimi nakładami, mogą zdecydować się na zainwestowanie w płyty mdf, na bazie których mogą zbudować od początku samemu meble wg własnych planów i oczekiwań, bądź też według wzorców wypatrzonych w Internecie albo czasopiśmie wnętrzarskim. Płyty mdf polecane są szczególnie dla osób ceniących minimalizm, które chcą mieć proste i komfortowe meble z opcją ich dopasowania do zmieniających się potrzeb. Wbrew pozorom, wystarczy parę płyt oraz drążków, aby móc wykreować naprawdę konkretne, trwałe i - przede wszystkim – tanie meble. Zobacz tu: wpis (wpis).


tanie meble
Na podstawie: flickr.com
Z kolei wytrwali, ale nieposiadający prawie żadnych pieniędzy, mogą zdecydować się na jakże modne ostatnio meble z palet. W Internecie istnieje pełno pomysłów, na przykład na ławki z palet, stoliki z palet jak również siedzenia. Koszt przygotowania takiego mebla jest niewielki, gdyż to kwestia jedynie zdobycia jakiegoś starego mebla, który nadaje się do odpowiedniego pocięcia, a dalej pomalowania desek na nowo. Tym sposobem zyskujemy kolejny, oryginalny mebel, bo stworzony przez nas samych na konkretne rozmiary i wymagania. Cała oferta: http://www.meble.pl/ (http://www.meble.pl/).
Pomysłów na niedrogie renowacje w Internecie jest naprawdę dużo. Kwestia tylko sprecyzowania tego, co chcemy i w jakim stylu chcemy urządzić swoje wnętrze. Resztę znajdziesz już w Internecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 14:31:05