Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czym warto kierować przy zamawianiu odzieży roboczej dla osób zatrudnionych w hotelu bądź motelu

Schludny wygląd personelu ma dla konkretnej instytucji wielkie znaczenie. Chodzi tutaj o budowanie pozytywnego wizerunku, jak również o zaufanie, które w XXI-wiecznej gastronomii oraz hotelarstwie bywa podstawą prowadzenia biznesu.


Kiedy zarządcy planują zamówić kompletnie nową odzież (zobacz kurtki dla puszystych panów) dla pracowników, to obowiązkowo muszą wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii.


Skąpstwo może w skrajnych przypadkach stać się przyczyną poważniejszych problemów, z tego powodu zamawiając odzież dla kucharzy (http://www.sklep.empak.com.pl/pl/c/Odziez-dla-gastronomii/13), a także innych pracowników kuchni należy kierować się nade wszystko zdrowym rozsądkiem. Świetne gatunkowo ubrania choć są droższe, to w czasie prania zapewne nie stracą na głębi barw ani też nie odkształcą się czy zmechacą. Poza tym liczy się także krój stroju. Odzież dla hoteli wcale nie musi wyglądać jak elegancki ubiór wyjściowy, lecz, jak to będzie w przypadku niektórych pensjonatów, przypominać kostiumy z minionych epok.


Proponowana kolorystyka zasadniczo nie jest zbyt imponująca, lecz jej wybór trzeba dokładniej przemyśleć. Kolor biały w kuchni to pewnego rodzaju tradycja, ale łamanie konwencji ma również i swoje plusy. Ciemna odzież dla kucharzy doskonale sprawdzi się podczas gotowania posiłków, bo na strojach nie będzie widać mało estetycznych plamek np. po soku. Z kolei szarości to odcienie zarezerwowane dla recepcjonistek i akurat tu rozsądniej nie ryzykować z innymi kolorami. Jasnoniebieskie stroje to tymczasem doskonała garderoba dla personelu sprzątającego. odzież (zobacz sklep xxl warszawa) dla hotelii w tym kolorze nieodłącznie kojarzy się z higieniczną czystością, a takie skojarzenia są przecież bardzo pożądane.


odzież dla kucharzy
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


model
Napisał: Glitter
Na podstawie: Glitter
Każdy zarządca hostelu, nawet ten mniej doświadczony, świetnie wie, że zakup ubrań dla personelu obejmuje też zamówienie dodatków.


Tutaj można wziąć pod uwagę sugestie podwładnych. Kucharze może chcieliby nosić opaski zamiast dużych czapek, a pracownicom recepcji może przypadłaby do gustu jasnoczerwona apaszka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:04:59
Tagi: garderoba, paski, zakup, kupić