Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Druk obrazów na płótnie

Klienci fotolabów coraz chętniej wybierają płótno w zamian papieru fotograficznego, głównie wtenczas, gdy chcą fotografię komuś podarować czy przyozdobić nim ściany swojego mieszkania.

moje biuro
Napisał: Gord Webster
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy powinniśmy wydać sporzej pieniędzy na taki wariant odbitki oraz dlaczego - w efekcie - jest to bardziej opłacalne?

Nie musicie od razu, na stałe przesiadać się na płótno - jest to w dalszym ciągu technika dosyć droga, i chociaż gwarantuje namacalne, długotrwałe efekty, to warto z niej korzystać we wskazanych wypadkach.

Po pierwsze, płócienne odbitki to świetne podarki. Wyjątkowe oraz maksymalnie spersonalizowane, kapitalne prawie na każdą okazję. Jak każde fotografie - tyle, że tym razem widać, iż obdarowany zdobył coś niepowszedniego.

Poza tym, pieniądze wydajesz raz. Nie potrzebujesz antyramy. Odbitki papierowe wymagają dodatkowej inwestycji w - nierzadko dość drogie - obramowanie. Jeśli drukowaliście zdjęcie w naprawdę wielkim rozmiarze, to koszta co więcej rosną, i wcale nie będą to niewielkie sumy; zwłaszcza w zestawieniu z należnością samego wydruku. Druk plakatów to również profesja którą zajmują się podobne przedsiębiorstwa.

przygotowanie plakatu
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po trzecie - żadnych odblasków. Nie ma, po prostu nie ma. I nie tylko stąd, iż płótna nie trzeba ukrywać za szybą, ale także dlatego, iż od samej powierzchni zdjęcia nic się nie odbija.Kiedy zawiesimy obramowanie, papierowe zdjęcie w jasnym pokoju, to przypuszczalnie samej fotografii nie tutaj zobaczymy z każdego miejsca; w zamian będziemy spostrzegać odbicia słoneczne albo odbitą szybę okienną. Foto tapeta to również w ostatnich czasach modna ozdoba naszych wnętrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 02:05:08
Tagi: WC, koszt, zestaw, Druk